Migranty
Там, де живуть українці

Зарплата і вакансії в Південній Кореї в 2018 році

  • чт, 24 тра 2018
  • 135 переглядів

У Південній Кореї дуже сильна економіка, причому це пов'язано не тільки з розвитком і впровадженням сучасних технологій в промисловому секторі, не відстає і сфера послуг. Крім того, в країні зосереджена велика кількість міжнародних компаній, в яких зайняті іноземці.

Середня заробітна плата в Південній Кореї в 2017 році становила близько 2 822,5 тисяч корейських вон на місяць (2,5 тисячі доларів). Офіційна мінімальна оплата праці корейського працівника в 2018 році 7 530 геть на годину (7 доларів).

Вакансії в Південній Кореї для українців в 2018 році доступні в автомобільній галузі, сфері IT, суднобудуванні, виробництві електроніки, мобільного зв'язку, фінансах і деяких інших галузях.

Заробітні плати тут від 2-3 тисяч доларів на місяць і вище. Знайдеться робота в Південній Кореї і для володарів некваліфікованих професій, наприклад, для привабливих дівчат є вакансії моделей і танцівниць, великою популярністю в Кореї користується хостес.

Часто потрібні перекладачі, викладачі англійської мови, будівельники, працівники на ферми або в цеху з обробки морепродуктів. Оплата праці в цих сферах досить різноманітна, від 600-700 доларів щомісяця. Багато що залежить від регіону, в Сеулі можна заробити значно більше, ніж в інших корейських містах, але і конкуренція тут набагато вище.

Корея Робота робота зарплата вакансії Південна Корея Корея
comments powered by Disqus