Migranty
Там, де живуть українці

Трудова міграція в Сеул

  • пт, 25 тра 2018
  • 135 переглядів

За різними даними, населення Сеула в 2018 році становить близько 10,6-10,9 млн осіб. Це найбільше місто в Південній Кореї з більш ніж двотисячолітньої історією. Переважна більшість місцевих жителів - це корейці, а іноземне населення представлено в основному китайцями. Крім того, в Сеулі багато громадян США і Тайваню, а в цілому в столиці Південної Кореї проживає понад 360 тисяч іноземців.

Працевлаштування в Сеулі дозволить не тільки істотно поліпшити матеріальне становище, а й дасть шанс у вільний від роботи час ознайомитися з особливостями азіатської культури, відпочити в доглянутих парках, насолодитися місцевими пам'ятками і кухнею. У місті ідеальна інфраструктура, комфортний клімат і мінімальний рівень злочинності.

Влада Сеула досить позитивно ставиться до трудових мігрантів з-за кордону, які здатні забезпечити додаткове зростання і без того потужної економіки. У різних районах міста функціонують «Центри підтримки для іноземців», де місцеві фахівці, в тому числі російською мовою, надають консультаційну допомогу з питань проживання, зайнятості та адаптації.

За прикладом більшості розвинених країн світу, включаючи держави-члени Євросоюзу, офіційна робота в Сеулі вимагає від іноземця виконання низки попередніх умов. В першу чергу, необхідно заздалегідь знайти корейського роботодавця, оформити трудовий контракт і відкрити робочу візу. Законодавство Південної Кореї передбачає значну кількість віз для трудових мігрантів.

Найпопулярніша віза, що дозволяє працювати в Сеулі нетривалий час - до 90 днів, називається С-4. Залежно від професії і терміну дії контракту для тривалого працевлаштування в Південній Кореї іноземцям видаються робочі візи категорії E (3,4,5,7). Більш детальну і офіційну інформацію надають виключно співробітники південнокорейського Консульства в країні іммігранта.

Корея Робота робота трудова міграція Південна Корея Корея Сеул
comments powered by Disqus