Migranty
Там, де живуть українці

Як знайти роботу в Сеулі

  • пт, 25 тра 2018
  • 372 перегляди

Робота в Сеулі для українців та інших іноземців з країн СНД, пов'язана з високим рівнем конкуренції. До столиці Південної Кореї направляються трудові мігранти з усього світу, в тому числі з регіонів Азії, Європи і Північної Америки. Кваліфікація, досвід і професійні навички здобувача повинні бути затребувані на місцевому ринку праці.

Сеул є найважливішим діловим центром Південної Кореї, в якому функціонують світові транснаціональні компанії і розташовані штаб-квартири великих південнокорейських корпорацій, включаючи, Kia, Hyundai, Samsung, LG Electronics, Jinro. Подібні роботодавці дуже часто потребують кваліфікованих фахівцях з-за кордону і пропонують досить прийнятні умови для зайнятості.

Одна з головних вимог при пошуку вакансії в Сеулі стосується мовних навичок. В ідеалі мати ази корейської, але на багатьох позиціях, особливо в великих компаніях, досить просунутої англійської. Робота в Сеулі без знання мови практично недоступна. Складіть грамотне резюме та супровідний лист. Пишіть пропозиції про працевлаштування роботодавцям безпосередньо.

Національний центр зайнятості в Сеулі - work.go.kr

Великі роботодавці в Сеулі - glassdoor.com

Професійна соціальна мережа - linkedin.com

Відома газета в Південній Кореї (Сеулі) - The Korea Times

Популярні сайти з пошуку роботи в Сеулі: korea.xpatjobs.com, seoulprofessionals.com, peoplenjob.com

Якщо без посередників знайти роботу в Сеулі не вийде, спробуйте звернутися в авторитетне кадрове агентів, бажано, міжнародне або південнокорейське. Відвідайте місто в якості туриста і використовуйте цей час для налагодження ділових контактів. Проявляйте активність в інтернеті. Заходьте на тематичні форуми і групи в соціальних мережах. Збирайте і аналізуйте інформацію про роботу в Сеулі з різних джерел.

Корея Робота робота пошук роботи Південна Корея Корея Сеул
comments powered by Disqus