Migranty
Там, де живуть українці

Вакансії і зарплата в Сеулі в 2018 році

  • пт, 25 тра 2018
  • 248 переглядів

У Сеулі дуже розвинене високотехнологічне виробництво, а найбільші галузі, де зосереджені робочі місця - це інформаційні технології, електроніка, фінанси, туризм, роздрібна торгівля, сільське господарство, виробництво продуктів харчування і напоїв. У багатьох з цих напрямків існують вакансії для українців та інших претендентів з-за кордону в 2018 році.

Велика кількість трудових мігрантів працює в столиці Південної Кореї в сфері послуг, автомобільної та хімічної промисловості. Ідеальне знання англійської мови допоможе знайти вакансію викладача або репетитора. Робота в Сеулі для дівчат доступна в області модельного бізнесу. Іноді потрібні хостес і танцівниці. Чоловіки можуть влаштуватися на будівельні об'єкти.

Безробіття в Сеулі і по країні в цілому не перевищує 4%. Близько половини всього населення Південної Кореї проживає в столиці та прилеглих містах. Благо, широкі можливості для зайнятості та високого доходу доступні не тільки місцевим жителям, але й іноземцям. Офіційно корейці отримують мінімум 7 530 вон на годину (близько 6 євро), а середня зарплата в Сеулі в 2018 році складає близько 2 000-2 500 євро в місяць.

Корея Робота робота вакансії Південна Корея Корея Сеул
comments powered by Disqus