Migranty
Там, де живуть українці

Особливості ведення бізнесу в Південній Кореї

  • чт, 31 тра 2018
  • 1314 переглядів

Сьогодні тисячі трудових мігрантів прагнуть знайти роботу в Південній Кореї, а деякі іноземці зацікавлені у відкритті власного бізнесу. Безумовно, без допомоги місцевих фахівців - юристів, бухгалтерів, аудиторів - зробити це зовсім непросто. Одна з головних проблем полягає в мовному бар'єрі, бізнес-культурі і ментальних відмінностях громадян Південної Кореї. Процес адаптації проходить досить складно і довго.

Крім того, заради об'єктивності не варто надмірно ідеалізувати благополуччя Республіки Корея. Проблем в країні більш ніж достатньо. Наприклад, внутрішньополітична криза останніх років, напружені відносини з деякими сусідніми країнами, старіюче населення, негнучкий ринок праці, безробіття серед молоді, монополія великих корпорацій і висока залежність від експорту, за рахунок якого формується близько 40% ВВП. Плюс наростаючий тиск регіональних конкурентів - Японії та Китаю.

Незважаючи на всі соціально-економічні та політичні складнощі, в Південній Кореї зберігається комфортне ділове середовище, яке приваблює сотні підприємців та інвесторів з усього світу. Частково цей факт підтверджує відомий рейтинг агентства Doing Business, в якому станом на 2018 рік через 190 країн світу за доступністю відкриття бізнесу Південна Корея займає 4-е місце. Це кращий результат серед усіх країн Азії після Сінгапуру.

Бізнес-імміграція в Південну Корею зазвичай передбачає попереднє відкриття спеціальної візи D-8 в корейському дипломатичному відомстві. Протягом 90 днів після прибуття в Південну Корею необхідно оформити реєстраційну картку іноземця. Мінімальна сума інвестицій для отримання візи становить 100 млн вон, що еквівалентно 92 тисячам доларів. Залежно від виду бізнесу з візою D-8 дозволяється перебувати в Південній Кореї від 2 до 5 років. Надалі можна отримати статус постійного жителя (віза F-5).

Корея Бізнес бізнес Південна Корея Корея
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.