Migranty
Там, де живуть українці

Особливості ведення бізнесу в Південній Кореї

  • чт, 31 тра 2018
  • 832 перегляди

Сьогодні тисячі трудових мігрантів прагнуть знайти роботу в Південній Кореї, а деякі іноземці зацікавлені у відкритті власного бізнесу. Безумовно, без допомоги місцевих фахівців - юристів, бухгалтерів, аудиторів - зробити це зовсім непросто. Одна з головних проблем полягає в мовному бар'єрі, бізнес-культурі і ментальних відмінностях громадян Південної Кореї. Процес адаптації проходить досить складно і довго.

Крім того, заради об'єктивності не варто надмірно ідеалізувати благополуччя Республіки Корея. Проблем в країні більш ніж достатньо. Наприклад, внутрішньополітична криза останніх років, напружені відносини з деякими сусідніми країнами, старіюче населення, негнучкий ринок праці, безробіття серед молоді, монополія великих корпорацій і висока залежність від експорту, за рахунок якого формується близько 40% ВВП. Плюс наростаючий тиск регіональних конкурентів - Японії та Китаю.

Незважаючи на всі соціально-економічні та політичні складнощі, в Південній Кореї зберігається комфортне ділове середовище, яке приваблює сотні підприємців та інвесторів з усього світу. Частково цей факт підтверджує відомий рейтинг агентства Doing Business, в якому станом на 2018 рік через 190 країн світу за доступністю відкриття бізнесу Південна Корея займає 4-е місце. Це кращий результат серед усіх країн Азії після Сінгапуру.

Бізнес-імміграція в Південну Корею зазвичай передбачає попереднє відкриття спеціальної візи D-8 в корейському дипломатичному відомстві. Протягом 90 днів після прибуття в Південну Корею необхідно оформити реєстраційну картку іноземця. Мінімальна сума інвестицій для отримання візи становить 100 млн вон, що еквівалентно 92 тисячам доларів. Залежно від виду бізнесу з візою D-8 дозволяється перебувати в Південній Кореї від 2 до 5 років. Надалі можна отримати статус постійного жителя (віза F-5).

Корея Бізнес бізнес Південна Корея Корея
DISQUS Plugin is temporary unavailable