Migranty
Там, де живуть українці

Як вступити до університету Південної Кореї

  • чт, 31 тра 2018
  • 653 перегляди

У кожному вузі Південної Кореї передбачені власні вимоги до іноземних студентів для вступу, тому за точною інформацією необхідно звертатися безпосередньо до університетів через офіційні сайти. Зазвичай в спеціальних розділах зазначено перелік документів і є можливість оформити заявку онлайн. Для загального розуміння процедури виділимо головні умови.

Атестат про повну загальну середню освіту з тривалістю навчання не менше 12 років або диплом вишу (як еквівалент).

Знання англійської або корейської мови на достатньому для проходження навчання рівні. У першому випадку приймаються сертифікати TOEFL (79-80 балів) або IELTS (6,0 балів і більше), а в другому тест на знання корейської мови TOPIK. Тестування проводиться 5 разів на рік (січень, квітень, липень, жовтень, листопад) і контролюється Національним інститутом міжнародної освіти при Міністерстві освіти, науки і техніки Республіки Корея.

Вступний іспит (тест) - College Scholastic Ability Test (CSAT). Тестування проходить щорічно в листопаді і включає ряд дисциплін залежно від обраної програми. У більшості випадків для зарахування в корейський вуз результат CSAT повинен бути відмінним.

Для переїзду в Південну Корею з метою навчання в університеті іноземець повинен отримати студентську візу D-2 в корейському Консульстві в своїй країні.

Нагадаємо, що стандартний навчальний рік в Південній Кореї починається в березні, а терміни подачі заявок закінчуються у вересні-листопаді. У деяких вузах допускається починати навчання в вересні. Незважаючи на те що близько 25% курсів в університетах Південної Кореї читаються англійською, для більш швидкої адаптації і інтеграції в місцеве суспільство знання корейської хоча б на мінімальному рівні просто необхідне.

Корея Навчання навчання вища освіта Південна Корея Корея
comments powered by Disqus