Migranty
Там, де живуть українці

Вартість навчання в Південній Кореї

  • чт, 31 тра 2018
  • 868 переглядів

Плата за навчання в університетах Південної Кореї варіюється в залежності від навчального закладу та курсу/програми. У національних і державних установах середня вартість становить близько 4000-9500 доларів на рік. У приватних корейських вузах за рідкісним винятком вчитися мінімум в півтора рази дорожче. Варто зазначити, що плата за навчання для громадян Південної Кореї і іноземців нічим не відрізняється. Найдорожче жити в столиці держави - Сеулі, особливо якщо орендувати квартиру в приватному порядку.

Багато корейських університети пропонують обдарованим іноземним студентам повноцінні стипендії, які покривають від 30 до 100% вартості навчання. Крім того, в країні існує ряд урядових програм для іноземців, повністю або частково компенсують витрати на житло і навчання. Крім оплати за навчання, для комфортного проживання в Південній Кореї іноземцю буде потрібно не менше 800-1000 доларів на місяць на харчування та дозвілля.

Корея Навчання навчання вища освіта вартість навчання Південна Корея Корея
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.