Подвійне громадянство в Південній Кореї   Корея

  • чт, 31 тра 2018
  • 81 перегляд

За рідкісним винятком в Південній Кореї заборонено мати подвійне громадянство. З 2011 року відмовитися від іноземного паспорта необхідно не пізніше 360 днів з моменту натуралізації інакше південнокорейське громадянство анулюється. Іноземці з подвійним громадянством, яке було отримане до настання 20-річного віку, зобов'язані визначитися і подати заявку на відмову від громадянства Південної Кореї або іншої країни до настання 22 років.

При певних умовах зберегти попереднє громадянство і отримати південнокорейський паспорт можуть:

Окремі категорії «талановитих» іноземців, які вносять істотний внесок в розвиток Південної Кореї.

Корейці, народжені за кордоном, наприклад, коли батьки вчилися або працювали в іншій країні, а також діти з багатонаціональних сімей в Південній Кореї, які взяли до настання 22 років спеціальну присягу, яка зобов'язує не використовувати права іноземного громадянина під час перебування на південнокорейській території.

Корейці старше 65 років, які повернулися в Південну Корею на постійне проживання в разі прийняття аналогічної присяги.

На закінчення відзначимо, що з 20 тисяч щорічних кандидатів на громадянство Південної Кореї паспорта отримують не більше 60%. Справа в тому, що крім переліку документів та інших умов, кожен іноземець зобов'язаний пройти письмовий тест з 20 питань на знання південнокорейської історії, політики, культури і звичаїв. Більш того, співробітники імміграційної служби проводять досить складну співбесіду на корейській мові. Деяких кандидатів навіть просять виконати частину національного гімну Південної Кореї.

  •   Корея

Категорії та ключові слова для пошуку оголошень


Коментарі та обговорення матеріалу


comments powered by Disqus