Migranty
Там, де живуть українці

Подвійне громадянство в Південній Кореї

  • чт, 31 тра 2018
  • 135 переглядів

За рідкісним винятком в Південній Кореї заборонено мати подвійне громадянство. З 2011 року відмовитися від іноземного паспорта необхідно не пізніше 360 днів з моменту натуралізації інакше південнокорейське громадянство анулюється. Іноземці з подвійним громадянством, яке було отримане до настання 20-річного віку, зобов'язані визначитися і подати заявку на відмову від громадянства Південної Кореї або іншої країни до настання 22 років.

При певних умовах зберегти попереднє громадянство і отримати південнокорейський паспорт можуть:

Окремі категорії «талановитих» іноземців, які вносять істотний внесок в розвиток Південної Кореї.

Корейці, народжені за кордоном, наприклад, коли батьки вчилися або працювали в іншій країні, а також діти з багатонаціональних сімей в Південній Кореї, які взяли до настання 22 років спеціальну присягу, яка зобов'язує не використовувати права іноземного громадянина під час перебування на південнокорейській території.

Корейці старше 65 років, які повернулися в Південну Корею на постійне проживання в разі прийняття аналогічної присяги.

На закінчення відзначимо, що з 20 тисяч щорічних кандидатів на громадянство Південної Кореї паспорта отримують не більше 60%. Справа в тому, що крім переліку документів та інших умов, кожен іноземець зобов'язаний пройти письмовий тест з 20 питань на знання південнокорейської історії, політики, культури і звичаїв. Більш того, співробітники імміграційної служби проводять досить складну співбесіду на корейській мові. Деяких кандидатів навіть просять виконати частину національного гімну Південної Кореї.

Корея Еміграція еміграція громадянство подвійне громадянство Південна Корея Корея
comments powered by Disqus