Migranty
Там, де живуть українці

Біженство в США

РЕДАГУВАТИ
  • вт, 19 вер 2017
  • 1698 переглядів

Це реальний варіант переїзду до Сполучених Штатів при наявності вагомих доказів переслідування і гонінь в рідній країні. Причини можуть бути різні:

політичні мотиви

релігійні переконання

расова приналежність

військові дії та інші

Прохання про статус біженця можна подати в Посольство США в своїй країні (refugees) і на американській території (asylees). У разі задоволення заяви вже через рік можна отримати постійну Грін-карту. Великим плюсом при розгляді клопотання про біженство буде наявність родичів, які проживають в Сполучених Штатах.

Отримайте захист держави і матеріальну підтримку на найближчі 5 років.

Умови для імміграції

Отримання статусу біженця можливе для людей, які проживають за межами США, і з різних причин піддаються гонінням і утискам в своїй країні. Щоб статус біженця був схвалений, слід обгрунтувати, чому неможливо жити в країні громадянства, і пройти співбесіду з імміграційним офіцером.

Оформлення біженства

Оформлення статусу біженця відбувається через спеціально організовані центри міжнародної організації міграції. Вони розташовуються в декількох країнах, і для подачі документів можна вибрати найбільш зручний для вас регіон. Співбесіда з імміграційним офіцером проводиться в посольстві США.

Переваги

Люди, які отримали статус біженця в США, мають більше переваг, ніж ті, хто переїжджає туди за іншими програмами. Вони знаходяться на повному забезпеченні держави і під її захистом. Почати життя в цьому випадку можна без потрясінь і фінансових втрат.

Ведення справи адвокатами

Для того, щоб питання про надання статусу біженця було вирішено на вашу користь і в мінімальні терміни, слід скористатися допомогою імміграційних адвокатів, що мають досвід у вирішенні таких питань. В цьому випадку можна говорити про те, що всі складнощі цього процесу будуть під контролем.

Пільги та програми

Надання права на роботу для членів сім'ї в працездатному віці

Допомога від держави в розмірі $200-400 на людину

Талони на харчування (food stamps) або доплата на кожного члена сім'ї

Медична страховка з хорошим страховим покриттям

Допомога з наданням соціального житла і в отриманні кредиту

Непрацездатним і літнім членам сім'ї надається пенсія

Безвідсотковий кредит для навчання в коледжі (можливість отримати спеціальність або підтвердити існуючу)

Діти шкільного віку можуть безкоштовно відвідувати освітню школу

Безкоштовні курси з вивчення англійської мови надаються всім

США Еміграція сша америка біженство біженство у сша
comments powered by Disqus