Migranty
Там, де живуть українці

Громадський транспорт Тенеріфе

  • вт, 26 чер 2018
  • 345 переглядів

«Гуагуа» - тенеріфскі автобуси - з'єднують острівні курорти з більшістю туристичних місць, послуги перевезень надає компанія TITSA. Вартість однієї поїздки варіюється до 1,45 до 6 EUR в залежності від пункту призначення. Знахідка для ощадливих - картка Ten+, що дозволяє заощадити на пересуванні від 30 до 50%. Коштує вона 2 EUR і продається на автостанціях і в торгових точках з круглим зеленим значком. Такі кіоски є, в тому числі, в аеропортах. Користуватися BonaVia просто: назвіть водієві автобуса пункт призначення, і він спише з рахунку потрібну суму.

Ціни на сторінці вказані на червень 2018 року.

Карту BonaVia в самому транспорті купити не можна, а ось разову поїздку - запросто. Тільки про оплату проїзду краще подбати заздалегідь, адже за існуючими правилами водій не може прийняти купюру вартістю понад 20 EUR.

BonaVia дійсна і для проїзду в трамваї. Єдиний залізничний маршрут з'єднує Санта-Крус-де-Тенеріфе і Ла-Лагуну.

Офіційне таксі виділяється в загальному потоці машин білим кольором і зеленою шашечкою на даху. Пасажир платить від 3,15 EUR за посадку і близько 0,5-1 EUR за кожен км шляху. Вночі, у вихідні та свята тарифи трохи вище.

Пересуватися по горбистому Тенеріфе на велосипеді - особливе задоволення, за особливості рельєфу острів дуже люблять спортсмени. Найпідготовленішим в пунктах прокату запропонують гірський транспорт. Для поїздок по місту можна взяти звичайний велосипед. Вартість оренди в залежності від цілей прогулянки - 8-30 EUR в день. Також на Тенеріфе доступний прокат скутерів (35 EUR) і мотоциклів (від 60-70 EUR). Покататися на сігвеї коштує від 15 до 60 EUR.

До інших островів архіпелагу можна добратися на літаку або поромі за 50-100 EUR в обидва кінці.

Іспанія Транспорт іспанія громадський транспорт Тенеріфе
DISQUS Plugin is temporary unavailable