Migranty
Там, де живуть українці

Оренда авто на Тенеріфе

  • вт, 26 чер 2018
  • 184 перегляди

Під час відпустки на Тенеріфе складно втриматися на одному місці і не відправитися в захоплюючий вояж, щоб побачити всі найцікавіші місця і набратися нових вражень. Багато туристів саме так і роблять, а вірним помічником в реалізації їх планів стає автомобіль. Переваги подорожі на авто очевидні: це і комфорт, і незалежність, і економія часу.

Під час відпустки на Тенеріфе складно втриматися на одному місці і не відправитися в захоплюючий вояж. Багато туристів саме так і роблять, а вірним помічником в реалізації їх планів стає автомобіль.

Умови оренди

Щоб орендувати авто на Тенеріфе, вам будуть потрібні права (прослідкуйте, щоб вони не були простроченими), закордонний паспорт, деякі ренткари просять ще й персональну кредитну карту. В цілому прокатні контори Тенеріфе прихильно ставляться до туристів, однак вимоги до водіїв все ж висувають стандартні: в оренді машини напевно відмовлять, якщо вам не виповнилося 21 року, а стаж водіння не досяг одного року. Іноді агентства йдуть на поступку і погоджуються підписати договір оренди, але просять додатково оформити страховку із франшизою (до речі, частина компаній пропонує таку страховку всім водіям, незважаючи на стаж).

Фірми та автомобілі

Послуга оренди авто дуже затребувана, тому компаній, що займаються цим видом діяльності, на Тенеріфе предостатньо. На острові функціонують великі фірми, що представляють міжнародні бренди Hertz, Sixt і Avis, а також невеликі місцеві контори.

Якщо бажаєте заощадити і не плануєте тривалих подорожей, можна скористатися послугами локальних ренткар, якщо вам потрібні гарантії і додаткові опції, краще звертатися у великі фірми.

Вартість послуг автопрокату на Тенеріфе, як і на багатьох інших світових курортах, залежить від сезону, крім цього, на ціну впливають марка машини і її комплектація, наявність або відсутність франшизи, сервіс і т.д. Вартість прокату авто в ренткарі Тенеріфе коливається в діапазоні 25-90 EUR за добу: автомобіль марки Volkswagen Golf можна взяти за 30-35 EUR, Citroen C1 коштує 40-45 EUR, за Volkswagen Polo доведеться віддати 60-65 EUR. Чим на більшу кількість днів ви берете машину, тим на більшу знижку можете розраховувати.

Дороги і бензин

Пересування на автомобілі по дорогах острова приносить тільки задоволення, тому що всі вони чудової якості та ще й безкоштовні. Єдине, що може викликати незручність, - серпантин в гірських районах, тут потрібно дотримуватися швидкісного режиму, зате некваплива їзда дозволить насолодитися навколишніми видами.

Варто відзначити, єдина ділянка з підвищеною небезпекою - відрізок від Сантьяго-дель-Тейде до села Маска.

Практично до всіх визначних пам'яток Тенеріфе прокладені асфальтові дороги (за винятком, мабуть, тільки знаменитого Місячного пейзажу, найкрасивішого місця вулкана Тейде).

Нестачі в заправках на Тенеріфе немає, тільки в околицях національного парку і вулкана Тейде можуть виникнути складнощі з пошуком бензину, тому перед подорожжю в гори бажано запастися паливом. Вартість бензину нижче, ніж в материковій Іспанії, і становить від 0,94 EUR за літр. Практично всі бензоколонки працюють за системою самообслуговування: спочатку заправка бензином, потім оплата.

Іспанія Транспорт іспанія оренда авто Тенеріфе
comments powered by Disqus