Migranty
Там, де живуть українці

Що скуштувати і де поїсти у Відні

  • пн, 16 лип 2018
  • 6052 перегляди

Віденська кухня - єдина в світі, названа ім'ям міста, а не країни. У Відні можна спробувати кращі австрійські страви: знамениті шніцелі і ковбаски, чудові солодощі і вина.

Віденський телячий шніцель подають з холодним картопляним салатом і салатним листям з лимонним соком. Шматком м'яса легко можна наїстися удвох - він зазвичай розміром з тарілку.

В Австрії існує близько 1500 видів сардельок, ковбасок і сосисок. Подають їх у кожному віденському ресторані.

«Тафельшпіц» - ще одне дуже популярне віденське блюдо з м'яса. Варена на повільному вогні яловичина сервірується з овочами і бульйоном. Приправляється білим соусом на основі вершків і яблучним хріном. М'ясо виварюється 5 годин.

Смажені каштани - святкове блюдо і справжній делікатес. Торговці каштанами з'являються восени. Смажать прямо на вулиці. Жителі міста додають каштани в традиційні різдвяні страви, а туристи гризуть просто так.

Не можна побувати у Відні і не об'їстися солодощами. Обов'язкова частина туристичної програми: яблучний штрудель, марципанові цукерки і торт «Захер» з чашкою кави по-віденськи.

Кафе і ресторани Відня

Відень - рай для любителів кави і ласунів: численні віденські кафе і ресторанчики давно стали невід'ємним атрибутом міста. Найбільше відомі класична «Марія Терезія», фешенебельний «До-енд-Ко», модерністський «Музеум», улюблене кафе Фрейда «Ландман», респектабельні «Захер» і «Хавелка» (стіни останнього прикрашають картини, залишені в якості оплати відомими художниками ), а також «Доммайер», де свого часу дебютував Штраус. «Зацукрувати» по повній, варто зайти в старовинну бутербродну Trzesniewski.

Коли сяє сонце, жителі Відня та їхні гості люблять сидіти в шанігартенах. Ці мобільні кафе під відкритим небом - справжні оазиси розслабляючого відпочинку.

Міські ресторани-Хойрігер сьогодні переживають інноваційний бум. Хойрігер (їх ще називають «Бушеншанкен») є типовими віденськими винними тавернами на околиці міста, в яких розливається вино тільки власного виготовлення. Зрозуміло, ще є в достатній кількості класичні винні таверни, наприклад, в Грінцинг або Штаммерсдорф. Є й нові, амбітні з архітектурної точки зору Хойрігер, винні підвали і підприємства, такі як у Райнера Христа в Йедлерсдорфе або у Стефана Хайсцана в Хайлігенштадт. Незвичайний, новий тип хойрігерів «Бушеншанкен in residence» пропонує Ютта Кальхбреннер. Молодий винороб кілька разів на рік орендує старовинний, 400-річний хутір в Сіверінге і пропонує там вино власного виготовлення (виноробство Jutta Ambrositsch) і вишукані страви.

По всьому місту розкидані вуличні закусочні Wurstlstand, де можна скуштувати традиційні віденські ковбаски всіляких смаків і форм.

Перекусити можна в одній з численних кебабних. Нехай їжа зовсім віденська, зате бюджетна і дуже ситна. Турецький кебаб в закусочній коштує близько 3-4 EUR. А ще у Відні повно італійських закусочних, де за 8 EUR продається непогана піца.

Середній чек в ресторані - близько 45 EUR.

Австрія Туризм австрія відень їжа кухня
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.