Migranty
Там, де живуть українці

Що скуштувати і де поїсти у Відні

  • пн, 16 лип 2018
  • 3658 переглядів

Віденська кухня - єдина в світі, названа ім'ям міста, а не країни. У Відні можна спробувати кращі австрійські страви: знамениті шніцелі і ковбаски, чудові солодощі і вина.

Віденський телячий шніцель подають з холодним картопляним салатом і салатним листям з лимонним соком. Шматком м'яса легко можна наїстися удвох - він зазвичай розміром з тарілку.

В Австрії існує близько 1500 видів сардельок, ковбасок і сосисок. Подають їх у кожному віденському ресторані.

«Тафельшпіц» - ще одне дуже популярне віденське блюдо з м'яса. Варена на повільному вогні яловичина сервірується з овочами і бульйоном. Приправляється білим соусом на основі вершків і яблучним хріном. М'ясо виварюється 5 годин.

Смажені каштани - святкове блюдо і справжній делікатес. Торговці каштанами з'являються восени. Смажать прямо на вулиці. Жителі міста додають каштани в традиційні різдвяні страви, а туристи гризуть просто так.

Не можна побувати у Відні і не об'їстися солодощами. Обов'язкова частина туристичної програми: яблучний штрудель, марципанові цукерки і торт «Захер» з чашкою кави по-віденськи.

Кафе і ресторани Відня

Відень - рай для любителів кави і ласунів: численні віденські кафе і ресторанчики давно стали невід'ємним атрибутом міста. Найбільше відомі класична «Марія Терезія», фешенебельний «До-енд-Ко», модерністський «Музеум», улюблене кафе Фрейда «Ландман», респектабельні «Захер» і «Хавелка» (стіни останнього прикрашають картини, залишені в якості оплати відомими художниками ), а також «Доммайер», де свого часу дебютував Штраус. «Зацукрувати» по повній, варто зайти в старовинну бутербродну Trzesniewski.

Коли сяє сонце, жителі Відня та їхні гості люблять сидіти в шанігартенах. Ці мобільні кафе під відкритим небом - справжні оазиси розслабляючого відпочинку.

Міські ресторани-Хойрігер сьогодні переживають інноваційний бум. Хойрігер (їх ще називають «Бушеншанкен») є типовими віденськими винними тавернами на околиці міста, в яких розливається вино тільки власного виготовлення. Зрозуміло, ще є в достатній кількості класичні винні таверни, наприклад, в Грінцинг або Штаммерсдорф. Є й нові, амбітні з архітектурної точки зору Хойрігер, винні підвали і підприємства, такі як у Райнера Христа в Йедлерсдорфе або у Стефана Хайсцана в Хайлігенштадт. Незвичайний, новий тип хойрігерів «Бушеншанкен in residence» пропонує Ютта Кальхбреннер. Молодий винороб кілька разів на рік орендує старовинний, 400-річний хутір в Сіверінге і пропонує там вино власного виготовлення (виноробство Jutta Ambrositsch) і вишукані страви.

По всьому місту розкидані вуличні закусочні Wurstlstand, де можна скуштувати традиційні віденські ковбаски всіляких смаків і форм.

Перекусити можна в одній з численних кебабних. Нехай їжа зовсім віденська, зате бюджетна і дуже ситна. Турецький кебаб в закусочній коштує близько 3-4 EUR. А ще у Відні повно італійських закусочних, де за 8 EUR продається непогана піца.

Середній чек в ресторані - близько 45 EUR.

Австрія Туризм австрія відень їжа кухня
DISQUS Plugin is temporary unavailable