Migranty
Там, де живуть українці

Оренда авто в Будапешті

  • вт, 17 лип 2018
  • 359 переглядів

В європейських країнах оренда авто - досить поширена процедура. Це пов'язано з тим, що ціни на громадський транспорт в Європі високі, так що використання орендованого авто обходиться набагато дорожче. Зате переваги в наявності. Відповідно, в якій точці планети ви б не опинилися, при наявності посвідчення водія і невеликого стажу водіння зможете без проблем отримати автомобіль в прокат.

Вимоги для оренди авто в Будапешті ідентичні новим вимогам європейського законодавства. Згідно з ними, особи, які не є громадянами ЄС, при отриманні автомобіля повинні надати міжнародні права поряд з національним водійським посвідченням. При цьому вік орендаря не може бути нижче 21 року, а для оренди авто елітного класу - не нижче 25 років. Водії від 21 до 25 років оплачують додатковий тариф. Орендар повинен мати банківську карту, оформлену на його ім'я, і ​​досвід водіння не менше 12 місяців.

Загальні умови

Підписуючи договір оренди, ви домовляєтеся з орендодавцем, що автомобіль буде використовуватися в певній географічній області, зокрема, в Угорщині. Політика щодо міжнародного виїзду може відрізнятися в залежності від компанії. В принципі виїзд за межі країни допускається, але може вимагати додаткової оплати.

Вимоги для оренди авто в Будапешті узгоджуються з новими вимогами європейського законодавства: ви повинні мати міжнародні права поряд з національним водійським посвідченням.

Правила дорожнього руху, зокрема, обмеження швидкості, паркування і т.д., Можуть відрізнятися в різних країнах. Слідкуйте за їх виконанням, оскільки штрафи дуже високі. Навіть якщо ви повернетеся додому, не сплативши штраф, повідомлення прийде на Вашу електронну адресу в Україні, а в подальшому можуть виникнути проблеми з отриманням віз.

Обов'язкова процедура при будь-якій угоді здачі авто в оренду - блокування суми гарантійної застави на вашій банківській картці. Сума застави складається з франшизи (фіксованої компенсації, яку ви сплачуєте орендодавцю за шкоду автомобілю) та вартості бака палива. Сума гарантійного застави не фіксована і багато в чому залежить від класу автомобіля.

Орендодавець має право стягнути всю суму застави тільки в двох випадках, якщо авто було викрадено по вашій необережності або якщо ви потрапили в ДТП, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння. Частина застави стягується в разі настання страхового інциденту, повернення авто з порожнім баком, повернення авто в неналежному стані і т.д.

Ціни на оренду авто в Будапешті

Добові ціни на прокат авто в Будапешті починаються від 7500 - 8500 HUF. У вартість оренди входить необмежений пробіг, повна страховка, всі місцеві податки і додаткові збори, а також цілодобова сервісна підтримка. До базової вартості додається вартість оренди додаткового обладнання за вашим вибором (навігаційні прилади, дитячі крісла, лижні кріплення, зимові шини і т.д.). Додатково оплачуються послуги доставки авто за адресою, подачі в аеропорт, а також обслуговування в неробочий час. Вартість палива не включена в ціну оренди. Середня для Будапешта ціна на паливо - 356,70 HUF за літр.

Ціни на сторінці вказані на березень 2018 року.

Угорщина Транспорт будапешт угорщина оренда авто
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.