Migranty
Там, де живуть українці

Оренда авто в Будапешті

  • вт, 17 лип 2018
  • 228 переглядів

В європейських країнах оренда авто - досить поширена процедура. Це пов'язано з тим, що ціни на громадський транспорт в Європі високі, так що використання орендованого авто обходиться набагато дорожче. Зате переваги в наявності. Відповідно, в якій точці планети ви б не опинилися, при наявності посвідчення водія і невеликого стажу водіння зможете без проблем отримати автомобіль в прокат.

Вимоги для оренди авто в Будапешті ідентичні новим вимогам європейського законодавства. Згідно з ними, особи, які не є громадянами ЄС, при отриманні автомобіля повинні надати міжнародні права поряд з національним водійським посвідченням. При цьому вік орендаря не може бути нижче 21 року, а для оренди авто елітного класу - не нижче 25 років. Водії від 21 до 25 років оплачують додатковий тариф. Орендар повинен мати банківську карту, оформлену на його ім'я, і ​​досвід водіння не менше 12 місяців.

Загальні умови

Підписуючи договір оренди, ви домовляєтеся з орендодавцем, що автомобіль буде використовуватися в певній географічній області, зокрема, в Угорщині. Політика щодо міжнародного виїзду може відрізнятися в залежності від компанії. В принципі виїзд за межі країни допускається, але може вимагати додаткової оплати.

Вимоги для оренди авто в Будапешті узгоджуються з новими вимогами європейського законодавства: ви повинні мати міжнародні права поряд з національним водійським посвідченням.

Правила дорожнього руху, зокрема, обмеження швидкості, паркування і т.д., Можуть відрізнятися в різних країнах. Слідкуйте за їх виконанням, оскільки штрафи дуже високі. Навіть якщо ви повернетеся додому, не сплативши штраф, повідомлення прийде на Вашу електронну адресу в Україні, а в подальшому можуть виникнути проблеми з отриманням віз.

Обов'язкова процедура при будь-якій угоді здачі авто в оренду - блокування суми гарантійної застави на вашій банківській картці. Сума застави складається з франшизи (фіксованої компенсації, яку ви сплачуєте орендодавцю за шкоду автомобілю) та вартості бака палива. Сума гарантійного застави не фіксована і багато в чому залежить від класу автомобіля.

Орендодавець має право стягнути всю суму застави тільки в двох випадках, якщо авто було викрадено по вашій необережності або якщо ви потрапили в ДТП, перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння. Частина застави стягується в разі настання страхового інциденту, повернення авто з порожнім баком, повернення авто в неналежному стані і т.д.

Ціни на оренду авто в Будапешті

Добові ціни на прокат авто в Будапешті починаються від 7500 - 8500 HUF. У вартість оренди входить необмежений пробіг, повна страховка, всі місцеві податки і додаткові збори, а також цілодобова сервісна підтримка. До базової вартості додається вартість оренди додаткового обладнання за вашим вибором (навігаційні прилади, дитячі крісла, лижні кріплення, зимові шини і т.д.). Додатково оплачуються послуги доставки авто за адресою, подачі в аеропорт, а також обслуговування в неробочий час. Вартість палива не включена в ціну оренди. Середня для Будапешта ціна на паливо - 356,70 HUF за літр.

Ціни на сторінці вказані на березень 2018 року.

Угорщина Транспорт будапешт угорщина оренда авто
DISQUS Plugin is temporary unavailable