Migranty
Там, де живуть українці

Budapest Card - туристичний абонемент для гостей міста

  • ср, 18 лип 2018
  • 161 перегляд

Budapest Card це офіційна міська туристична карта по Будапешту - столиці Угорщини, яка включає в себе:

Безкоштовний проїзд в метро, ​​автобусах і трамваях

Безкоштовний вхід в 7 музеїв (включаючи Національний Музей Угорщини і Історичний Музей Будапешта)

Відпочинок в Термальних купальнях Святого Лукаша і басейні (а також знижки на вхід в інші лазні і купальні)

Дві пішохідні екскурсії по Буді і Пешту з англомовним гідом

Мобільний додаток з 12 турами та інформацією про 500 пам'яток

Знижки та вигідні пропозиції на квитки, екскурсії, шопінг, нічне життя і багато іншого.

Budapest Card - це палочка-виручалочка для бережливого туриста, тому що може бути застосована при відвідуванні найпопулярніших міських визначних пам'яток і потенційно допомагає заощадити близько 15000 угорських форинтів.

Budapest Card включає в себе все, що тільки може вас зацікавити. Власники картки отримують такі бонуси, як, наприклад, знижки на річкові круїзи, дешеві поїздки в зоопарк і страви угорської кухні.

Придбати Budapest Card практично так само просто, як і користуватися нею. Ця карта завжди в наявності онлайн завдяки, після замовлення якої, ви без зусиль зможете забрати вашу карту в одному з найближчих до вас пунктів Будапешт-інфо (Budapestinfo), а також в Міжнародному Аеропорту Ференца Ліста, або на деяких станціях метро.

Система онлайн ваучера також передбачає можливість купувати карту онлайн, роздруковувати ваучер і обмінювати його на Budapest Card в деяких квиткових касах метро, ​​інформаційних туристичних пунктах і на ресепшені деяких готелів. Найголовніше при обміні ваучера на карту, не забути свій паспорт, або інший документ, що підтверджує вашу особистість. Після того, як ви обміняли карту весь Будапешт у вас як на долоні.

Після покупки Budapest Card, вам потрібно буде вписати в неї ваше ім'я, а також інформацію про дату початку і закінчення використання карти, для того, щоб її активувати. Карта може бути використана в усіх зазначених місцях і визначних пам'ятках до настання дати закінчення користування. Карта може бути використана тільки держателем, ім'я якого в ній вказано, і не може передаватися іншим особам. Оскільки невикористана в термін карта не може бути потім обміняна або відшкодована, хапайте її і вперед, відкривати нове, гуляти по місту, розслаблятися в лазнях, пробувати нові страви.

Budapest Card дозволяє мандрівникам отримати незабутні і унікальні враження, і пропонується в 24-годинному, 48-годинному і 72-годинному форматі використання. Вона виглядає і використовується практично як кредитна карта, і, щоб почати економити, вам просто потрібно показати її при вході, починаючи з купалень і басейну Святого Луки і закінчуючи шикарним рестораном Геллерт Панорама.

Крім того, Budapest Card також дарує безкоштовно дві пішохідні екскурсії, вхід на Будапештський літній фестиваль, а також на знамениті нічні органні концерти в Базиліці Святого Стефана і вхід на каток в міському парку Будапешта.

Загалом, незалежно від того, яка зараз пора року, або коло ваших інтересів - Budapest Card буде вигідною покупкою. 

Угорщина Туризм будапешт угорщина Budapest Card
comments powered by Disqus