Migranty
Там, де живуть українці

Громадський транспорт Афін

  • ср, 18 лип 2018
  • 503 перегляди

Система громадського транспорту Афін включає в себе метро, ​​трамваї і автобуси. Метро працює з 5:00 до півночі і дуже зручно для пересувань: всього три лінії (заблукати неможливо), необтяжлива плата за проїзд (1,4 EUR) і надзвичайно цікаві станції-музеї, напхані старожитностями, знайденими при прокладці ліній. У метро категорично заборонено смітити, пити і їсти, не кажучи вже про те, щоб чиркнути що-небудь на стіні. Три трамвайних лінії пов'язують центр Афін з південними районами міста. Трамваями зручно користуватися для поїздок на узбережжі. Нічні автобуси незамінні при поверненні зі «злачних місць» далеко за північ.

Квитки на громадський транспорт вартістю 1,40 EUR, дійсні протягом 90 хвилин без обмеження пересадок. Також є проїзні на 24 години (4,50 EUR) і 5 днів (9 EUR). Їх використовують на всіх видах транспорту - автобусах, тролейбусах, метро та електричках. Виняток - маршрути, такі до аеропорту, і лінія Express X80. На них проїзд коштує 4,50 EUR.

Для туристів є спеціальний проїзний. Коштує він 22 EUR, включає проїзд від аеропорту в центр і назад, а також безлімітний проїзд на всіх видах транспорту протягом 3 днів.

Афінські жовті таксі беруть 1,2 EUR за посадку і по 0,6 EUR за км днем ​​(вночі - 1,2 EUR). Мінімальна вартість проїзду - 3,10 EUR. При посадці обов'язково треба простежити, щоб водій включив лічильник.

Поблизу основних визначних пам'яток, станцій метро, ​​парків та скверів більше 70 муніципальних пунктів прокату велосипедів. Плата (5 EUR) береться відразу за цілий день оренди, погодинного тарифу немає. Щоб скористатися транспортом, потрібно купити пластикову карту в кіоску, касі метрополітену або кафе і з її допомогою розблокувати стійку, до якої пристебнутий велосипед.

Греція Транспорт греція афіни громадський транспорт
DISQUS Plugin is temporary unavailable