Migranty
Там, де живуть українці

Оренда авто в Афінах

  • ср, 18 лип 2018
  • 240 переглядів

Афіни - одне з найкрасивіших міст в усьому світі. Давня столиця Греції вражає своїми контрастами - тут античність перемішалася із Середньовіччям, а буйна природа чудово відтіняє сучасну архітектуру мегаполісу. Відчути всі принади Афін можна тільки подорожуючи по місту самостійно. А найкращий варіант для цього - оренда авто в Афінах. При цьому будьте обережні - рух в місті досить хаотичний, а вам, перш ніж сідати за кермо, краще вивчити основні особливості правил дорожнього руху в Греції.

ПДР та інші нюанси

У столиці всі дорожні знаки крім грецької мови будуть продубльовані і англійською. А ось якщо ви зібралися виїжджати за місто, англійських написів ви можете і не зустріти. Правила дорожнього руху тут мало чим відрізняються від європейських. В межах міста рухатися можна з максимальною швидкістю 50 км/год. Багато місцевих водіїв ігнорують це обмеження, але не варто їм навіть намагатися уподібнитися! Рухайтеся із зазначеною швидкістю, а вони нехай обганяють вас і сигналять скільки завгодно.

Особливо уважними варто бути в Афінах з паркуванням: за парковку в недозволених місцях «світить» великий штраф, а всі стоянки в основному платні.

Штрафи

Штрафи передбачені і за непристебнуті ремені (для всіх пасажирів автомобіля), перевезення дітей до 10 років на передньому сидінні, розмова по мобільному телефону. Найбільший штраф - до 2000 EUR і навіть з позбавленням волі - передбачений за їзду в нетверезому вигляді. Пам'ятайте: максимально допустимий рівень алкоголю в крові в Афінах не перевищує 0,5 ‰. Зазвичай всі прокатні автомобілі оснащені знаком аварійної зупинки, аптечкою, вогнегасником, але не зайвим буде перевірити наявність цих предметів самим.

Умови оренди

Для того щоб вам була доступна оренда автомобіля, вам повинно бути не менше 21 року і не більше 70. Так, не дивуйтеся, в Греції діє обмеження не тільки мінімального, але і максимального віку водія. Краще, якщо в наявності будуть права міжнародного зразка, хоча національні в більшості прокатних контор теж зійдуть.

Орієнтовна вартість оренди автомобіля в Афінах за добу складе близько 30 EUR, при цьому для руху в місті краще вибирати компактні малолітражки.

Греція Транспорт греція афіни оренда авто
DISQUS Plugin is temporary unavailable