Migranty
Там, де живуть українці

Оренда авто в Копенгагені

  • пт, 20 лип 2018
  • 244 перегляди

Головні пам'ятки Копенгагена компактно розташовані в зонах загального користування: їх можна обійти пішки або пересуватися між ними на велосипеді або громадському транспорті. Автомобіль напрокат варто брати тільки в тому випадку, якщо ви плануєте довгу подорож по датським островам або збираєтеся відвідати скандинавські країни.

Пересування по місту на машині ускладнюють затори, велика кількість вулиць з одностороннім рухом і велодоріжок, а також брак паркувальних місць. Парковки платні - від 11 до 30 DKK за годину, і чим ближче до центру, тим дорожче. Безкоштовно залишити машину на вулиці можна тільки в дні державних свят. У Копенгагені працюють європейські мережі прокатів Sixt, Hertz, Europcar, з місцевих найбільш популярний сервіс Danskautorent. Автомобіль можна оформити і забрати як в аеропорту, так і в місті. Вартість оренди чотиримісного седана - від 600 DKK за добу.

У Данії діють обмеження швидкості: по місту можна їхати не швидше 50 км/год, по заміських дорогах - до 80 км/год, по автомагістралях - 110 км/год.

Данія Транспорт данія Копенгаген оренда авто
DISQUS Plugin is temporary unavailable