Migranty
Там, де живуть українці

Оренда авто в столиці Ірландії

  • ср, 01 сер 2018
  • 264 перегляди

Після фрази «рух в Ірландії лівосторонній» кількість бажаючих орендувати тут авто, як правило, скорочується в рази. Ті ж, кого цей факт не зупиняє, на авто зможуть з комфортом добратися не тільки до всіх визначних пам'яток столиці, а й відвідати культові об'єкти за межами міста - національний парк «Уіклоу Маунтинс» і водоспад Пауерскотт.

У Дубліні працюють відомі європейські прокатні фірми Budget, Europcar, Dooly, Hertz і ін. Орендувати машину можна прямо в аеропорту або в місті. Заторів тут майже немає - як і безкоштовних парковок: тільки у вихідні з 18:00 на деяких стоянках можна залишити машину безкоштовно, та й готелі часом пропонують хороші знижки на паркомісця. Спроба просто покинути автомобіль на вулиці карається штрафом до 100 EUR. Дорожні поліцейські в Ірландії за дотриманням правил стежать строго, хоча завжди готові прийти на допомогу туристам.

Поліцейський може зупинити будь-якого водія для перевірки вмісту алкоголю в крові. Водіння в стані сп'яніння вважається кримінальним злочином, штраф до 5000 EUR.

Ірландія Транспорт ірландія дублін оренда авто
comments powered by Disqus