Migranty
Там, де живуть українці

Громадський транспорт Оттави

  • чт, 02 сер 2018
  • 210 переглядів

Міський транспорт Оттави представлений автобусами і поїздами легкорельсової залізниці муніципальної компанії OC Transpo. Ці види транспорту взаємодоповнювані: поїзди зупиняються біля автобусних терміналів, а транзитний проїзний, який можна отримати у машиніста або водія автобуса в обмін на квиток, дозволяє безкоштовно пересісти з поїзда на автобус або назад протягом 1,5 годин.

Залізниця зв'язує райони Бейвью і Грінборо, інтервал руху поїздів - 15 хвилин. Автобуси ходять приблизно з тією ж частотою, але мережа ширше, а маршрути бувають двох видів - звичайні і ті, що обслуговують пасажирів тільки в години пік. На зупинках автобуси гальмують на вимогу, біля терміналів - в будь-якому випадку. У деяких маршрутів кінцева - в Гатіно.

Безкоштовно їдуть діти до 5 років в автобусах, до 11 років - в міських поїздах. Купувати квитки в торгових точках і на вокзалах дешевше, ніж безпосередньо в транспорті. Водії автобусів не дають здачу, але не з жадібності - це забороняється правилами дорожнього руху.

Таксі та велосипеди

В Оттаві немає «бомбил» і тарифів «неприємний сюрприз»: всі таксомоторні компанії працюють за ліцензією (приватні перевезення заборонені) і дотримуються єдиних розцінок, що регламентують вартість посадки, хвилини очікування і ціни за кілометр. Поїздка по місту обходиться в 12 CAD. У кожної компанії, а їх тут кілька, транспорт різного кольору. Замовити машину можна через сайти, додатки або в готелі.

Крім того, в місті понад 170 км велосипедних доріжок, деякі з яких поєднані з автомобільними дорогами, а деякі - з пішохідними. Взяти напрокат велосипед і купити карту міста можна практично скрізь. Велосипеди дозволено провозити і в автобусах, і в поїздах.

Канада Транспорт канада онтаріо таксі громадський транспорт велопрокат Оттава
DISQUS Plugin is temporary unavailable