Migranty
Там, де живуть українці

Громадський транспорт Оттави

  • чт, 02 сер 2018
  • 610 переглядів

Міський транспорт Оттави представлений автобусами і поїздами легкорельсової залізниці муніципальної компанії OC Transpo. Ці види транспорту взаємодоповнювані: поїзди зупиняються біля автобусних терміналів, а транзитний проїзний, який можна отримати у машиніста або водія автобуса в обмін на квиток, дозволяє безкоштовно пересісти з поїзда на автобус або назад протягом 1,5 годин.

Залізниця зв'язує райони Бейвью і Грінборо, інтервал руху поїздів - 15 хвилин. Автобуси ходять приблизно з тією ж частотою, але мережа ширше, а маршрути бувають двох видів - звичайні і ті, що обслуговують пасажирів тільки в години пік. На зупинках автобуси гальмують на вимогу, біля терміналів - в будь-якому випадку. У деяких маршрутів кінцева - в Гатіно.

Безкоштовно їдуть діти до 5 років в автобусах, до 11 років - в міських поїздах. Купувати квитки в торгових точках і на вокзалах дешевше, ніж безпосередньо в транспорті. Водії автобусів не дають здачу, але не з жадібності - це забороняється правилами дорожнього руху.

Таксі та велосипеди

В Оттаві немає «бомбил» і тарифів «неприємний сюрприз»: всі таксомоторні компанії працюють за ліцензією (приватні перевезення заборонені) і дотримуються єдиних розцінок, що регламентують вартість посадки, хвилини очікування і ціни за кілометр. Поїздка по місту обходиться в 12 CAD. У кожної компанії, а їх тут кілька, транспорт різного кольору. Замовити машину можна через сайти, додатки або в готелі.

Крім того, в місті понад 170 км велосипедних доріжок, деякі з яких поєднані з автомобільними дорогами, а деякі - з пішохідними. Взяти напрокат велосипед і купити карту міста можна практично скрізь. Велосипеди дозволено провозити і в автобусах, і в поїздах.

Канада Транспорт канада онтаріо таксі громадський транспорт велопрокат Оттава
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.