Migranty
Там, де живуть українці

Шопінг в Ларнаці, Кіпр

  • чт, 09 сер 2018
  • 183 перегляди

Головними торговими вулицями Ларнаки вважаються Zenonos Kitieos і Ermou Street, тут зібрані модні бутики, ювелірні магазини та інші заклади для обміну заробленого непосильною працею на бренди.

Щось сувенірно-унікальне, що не вироблене гігантськими міжнародними фабриками, краще шукати на більш тихих і вузьких вуличках. Хоча Ermou цікава недільним ринком - кожен останній день тижня з 10:00 до 13:00 сюди приходять торгуватися за вироби місцевих ремісників.

На пам'ять з Ларнаки везуть керамічний металевий посуд ручної роботи, цікаві знахідки для будинку, витончені (і недорогі) срібні прикраси. Сусіднє з курортом село Лефкара славиться древнім мистецтвом створення вишуканого лляного мережива. Робота тонка і кропітка, задоволення - дороге. Невелика серветочка вийде мінімум в 15-20 EUR, в сувенірних магазинах Ларнаки за таку ж попросять ще більше, а якщо менше, то це явна підробка.

Свого часу мистецтво цього села полонила навіть геніального Леонардо да Вінчі.

З корисного та приємного - свіжовичавлена оливкова олія. Її виробляють на невеликих фабриках в околицях курорту, адекватна ціна за літрову пляшку - 5 EUR. В цей же розділ вносимо натуральну косметику з оливи і лаванди, ароматні кіпрські вина, а також приголомшливі південні солодощі і білий сир «халумі».

Кіпр Шопінг шопінг кіпр Ларнака
comments powered by Disqus