Migranty
Там, де живуть українці

Шопінг в Гонконзі

  • пн, 13 сер 2018
  • 162 перегляди

Шопінг - одна з головних розваг Гонконгу: тут можна знайти і бутіки провідних кутюр'є, і вуличні ринки з морем китайських товарів за схожими цінами. Гонконг - вільна економічна зона, так що електротовари, фототехніка та гаджети, одяг, взуття та аксесуари тут значно дешевше, ніж в Україні.

Особливий сувенір з Гонконгу - діаманти, перли, нефрити та інші дорогоцінні й напівкоштовні камені. Крім того, в тут продаються чудовий шовк, якісний порцеляновий посуд, картини та каліграфія. Для цінителів відкриті величезні магазини азіатської косметики і китайських препаратів нетрадиційної медицини. У супермаркетах і сувенірних лавках можна купити приємні дрібниці: палички для їжі, диски з етнічною музикою, підвісні ієрогліфи - «фушкі», подушечки з ароматними травами, статуетки на удачу.

Гонконг по праву вважається однією зі світових столиць «шубного» бізнесу. Щодо інших міст Китаю, тут набагато ширший вибір, набагато вища якість і нижчий рівень цін.

Серед їстівних сувенірів особливо популярні набори «місячних пиріжків», сушені морепродукти і, звичайно, китайське вино і чай.

Найвідоміші торгові комплекси: Pacific Place, Times Square і Harbour City. Крім великих торгових центрів в Централі і Цім Ша Цуй, на вулиці Nathan Road відкрито безліч невеликих магазинів. Під час відвідування Гонконгу можна обійти стороною і його знамениті ринки Ladies 'Market і Night Market на Цзюлун, а також Stanley Market на острові Гонконг. Найбільший розпродаж починається зазвичай тижні за два до Китайського Нового року. Літній стартує 1 липня і завершується ближче до вересня.

Магазини, особливо в туристичних районах, працюють без вихідних і перерв з 10:00 до 21:00.

Гонконг Шопінг шопінг китай гонконг
comments powered by Disqus