Migranty
Там, де живуть українці

Шопінг в Гуанчжоу

  • пн, 13 сер 2018
  • 161 перегляд

Гуанчжоу - одне з найбільших торгових міст Піднебесної. Любителів побродити по магазинах чекає немислиме різноманітність: на місцевих строкатих ринках і в багатоповерхових моллах можна знайти все що завгодно: від брендового одягу та взуття до новинок електроніки, від антикваріату до заморських риб і комах.

У місті більше 10 торгових вулиць, у кожної своя «спеціалізація». У пішохідних зонах Пекінлу і Шипуля шукайте тканини, одяг європейських і китайських марок, взуття та аксесуари. Величезний вибір меблів з палісандра, і прикрас з нефриту - на торговій вулиці Хуалінси. Сушені морські гади продаються на вулиці Іде, а Венде - головна «культурна» дорога Гуанчжоу, тут можна купити старі книги і антикваріат. Вулиця Шансяцзю - рай для шопоголіків і тих, хто хоче придбати незвичайні сувеніри. Ринок «Цінпін» - вкрай екзотичне місце, де продаються всілякі тварини.

Найпопулярніші моли: «Тяньхе» - ТЦ на однойменній площі, «Плаза» - 18 поверхів магазинів, розваг і ресторанів, «Мопарк», що представляє демократичні марки одягу і «Ла Перль», елітний торговий центр, названий на честь протікає в Гуанчжоу Перлової ріки. Всі вони відкриті з 10:00 до 22:00.

Розпродажі проводяться на честь Нового року - китайського і європейського, 1 жовтня в честь Дня утворення КНР і 1 травня - в День праці. Крім того, всі моли беруть участь в сезонній річній розпродажі, яка починається в другій половині липня.

Шопінг в Гуанчжоу - вираз, з недавніх пір настільки ж популярний, як шуб-тур до Греції або розпродажі в Мілані. Гуанчжоу - економічне диво Південного Китаю, місто, що розвивається стрімкими темпами і привертає величезну частку іноземних інвестицій. Крім іншого, це ще і популярний туристичний центр - сюди приїжджають оглядати історичні пам'ятки, дивуватися колоритним святам і фестивалям, вбирати автентичний дух Південного Китаю і, не в останню чергу, здійснювати покупки. Шопінг в Гуанчжоу вигідний відразу з кількох причин. По-перше, тут величезний асортимент речей, представлені практично всі відомі світові марки сегментів від мас-маркет до люкс. По-друге, нові колекції одягу і взуття з'являються в бутиках Гуанчжоу одночасно з європейською прем'єрою. По-третє, ціни на порядок нижче українських, а якість приємно дивує - навіть для недорогих речей. Загалом, у шопінгу в Гуанчжоу є всі переваги!

За чим їхати?

Одяг, взуття та аксесуари - найпопулярніші запити шопоголіків в Гуанчжоу (як, мабуть, і в усьому світі). Приємний момент - вирушати «затарюватися» тут можуть клієнти з будь-якою товщиною гаманця: в торгових центрах і універмагах міста представлені і бренди вищого ешелону - провідні світові будинки моди, і продукція вище середнього цінового сегмента, і товари мас-марок - як досить дорогих і статусних , так і зовсім дешевих.

Ціни на одяг і взуття з гучними іменами на бірці в Гуанчжоу на рівні європейських, але незрівнянно нижче київських. У період сезонних розпродажів знижки можуть досягати 50%. У числі бажаних бонусів - одночасна поява колекцій в Європі і бутиках Гуанчжоу.

Хутра і шкіра

Хутра і шкіра - ще один популярний товар з Гуанчжоу. Тут є окремі торгові центри, де продають тільки хутряні та шкіряні вироби.

Електроніка

Крім цього, Гуанчжоу зі зрозумілих причин - рай для любителів останніх новинок електроніки і техніки - адже виробляються ці товари, можна сказати, «на місці», а значить, коштують на порядок нижче, ніж в Україні. Та й самі наворочені гаджети можна купити тут в числі перших.

Меблі

Меблі - ще один важливий сегмент шопінгу в Гуанчжоу, до недавнього часу невідомий пересічному споживачеві. У Гуанчжоу і всієї провінції Гуандун працюють кілька десятків великих меблевих фабрик. Їх товар незмінно якісний і продається за досить прийнятними цінами. 

Чай, антикваріат та інше

Варто сказати і про багаті можливості для шопінгу цінителів старожитностей і унікальних товарів. Так, в Гуанчжоу діє найстаріший ринок чаю, є ринок традиційних китайських ліків, антикваріату, квітів і навіть окремий ринок весільних суконь. А в спеціалізованих торгових центрах продають ювелірні вироби і годинники як відомих європейських, так і регіональних виробників.

Китай Шопінг шопінг китай Гуанчжоу
comments powered by Disqus