Migranty
Там, де живуть українці

Оренда автомобіля в Пекіні

  • пн, 20 сер 2018
  • 272 перегляди

Найсміливішим туристам, налаштованим на пригоди, рекомендуємо взяти напрокат автомобіль. На власному чотириколісному транспорті можна об'їхати всі пекінські пам'ятки і навіть дістатися до Великої китайської стіни.

В аеропорту та інших точках міста відкриті офіси відомих прокатних контор, в списку яких Avis, Hertz і Ctrip. Компактний автомобіль можна орендувати за 265 CNY, позашляховик - за 495 CNY, преміальну модель - за 1420 CNY за добу. Бензин в Китаї коштує близько 6-7 CNY за 1 л.

Але головні сюрпризи чекають новоявленого автовласника вже на дорозі. Транспорт в місті рухається суцільним нескінченним потоком, багато водіїв без докорів сумління ігнорують правила. До того ж, практично всі дорожні знаки і вуличні покажчики - на китайському. Відмінне рішення - оренда авто з російсько- або англомовним водієм. Обійдеться дорожче (від 660 CNY за добу), зате спокійніше і безпечніше. Паркувати машини дозволяється біля тротуарів, більшість паркувальних місць - платні: від 10-15 CNY за годину стоянки.

Китай Транспорт китай оренда авто Пекін
DISQUS Plugin is temporary unavailable