Migranty
Там, де живуть українці

Транспорт на Тайвані

  • пн, 27 сер 2018
  • 61 перегляд

Для міжміського пересування по острову можна скористатися внутрішніми авіалініями, залізницею або автобусами. Авіаквитки краще замовляти заздалегідь - рейси практично завжди заповнені. Автобуси є як державні, так і приватні. Останні - найдоступніший за ціною вид далекого транспорту.

Вартість проїзду на таксі - близько 70 TWD за 1,5 км, кожні наступні 300 м - близько 5 TWD.

Більшість таксистів не говорять англійською, тому варто заздалегідь звернутися до службовця готелю з проханням написати назву пункту призначення по-китайськи.

Міські автобуси потрібно зупиняти як таксі, а при виході натискати на спеціальну кнопку. Ціна квитків залежить від відстані: від 15 TWD і вище. Адміністративний центр провінції Тайбей поділений на зони, при переїзді з однієї в іншу за проїзд доведеться доплачувати.

У Тайбеї є метро (MRT), відкрите з 6:00 до півночі. Квитки можна придбати в автоматах на станціях. Метро також ділиться на зони, вартість проїзду залежить від маршруту. Наприклад, поїздка від зоопарку Тайбея до Меморіального залу Чан Кайши обійдеться в 30 TWD. Скласти маршрут і дізнатися точну вартість квитків можна на веб-сайті метрополітену.

Заощадити на проїзді допоможе проїзний EasyCard. Він продається на всіх станціях, коштує 100 TWD і дає значні знижки на квитки в метро і автобусах.

Для комфортного пересування по Тайваню можна взяти в оренду велосипед. У Тайбеї, Тайчжун та інших містах розташовані прокатні станції YouBike. Протягом 4 годин кожні півгодини оренди обходяться в 10 TWD, в наступні 4 години - в 20 TWD. Після закінчення 8 годин кожні 30 хвилин катання коштуватимуть по 40 TWD.

Китай Транспорт китай громадський транспорт велопрокат Тайвань
comments powered by Disqus