Migranty
Там, де живуть українці

Зв'язок і Wi-Fi

  • пн, 27 сер 2018
  • 158 переглядів

Основні мобільні оператори Тайваню - Taiwan Mobile, KG Telecom, VIBO Telecom і Far Eastone Telecommunications. Їх мережі покривають всю західну частину острова, а також ділянки уздовж головних шосе в гірських районах. Найпопулярніший оператор - Taiwan Mobile: його сім-карти вартістю 350 TWD продаються майже у всіх магазинах. Вхідні безкоштовні, дзвінки в межах Тайваню - від 0,20 TWD, розмови з Україною - від 20 TWD за хвилину. Мобільний інтернет - близько 100 TWD за добу.

У містах повсюдно встановлені телефони-автомати, які приймають магнітні картки. Придбати їх можна в поштових кіосках, готелях і телеграфних відділеннях. Вартість внутрішньоміських дзвінків - 1 TWD, розмови в межах острова - 5 TWD за 3 хвилини.

Інтернет-провайдери Chunghwa Telecom / Hinet і Asia Pacific Online забезпечують якісний зв'язок у всіх великих містах острова. 4000 точок безкоштовного доступу розкидані по всьому Тайваню: кафе, ресторанам, готелям, околицях великих пам'яток.

Для гостей острова діє спеціальна пропозиція: пред'явивши паспорт в будь-якому туристичному офісі в аеропорту або на вокзалі, можна отримати код для безкоштовного підключення до інтернету зі швидкістю 1 Мб / сек.

Китай Туризм інтернет китай зв'язок Wi-Fi Тайвань
comments powered by Disqus