Migranty
Там, де живуть українці

Шопінг на Тайвані

  • пн, 27 сер 2018
  • 222 перегляди

Магазини на Тайвані розташовуються кварталами: наприклад, квартал салонів електроніки може бути сусідами з кварталом аптек. Торгові точки відкриті щодня з 9:00 до 19:00, в великих містах час роботи найчастіше продовжується до 22:00.

Найбільші шопінг-моли знаходяться в Гаосюні. Найбільш знаменитий Всесвітній торговий центр «Чанг Гу» - повноцінна архітектурна пам'ятка міста. Це 222-метрова висотка, побудована в китайському стилі в формі пагоди. Вся її територія віддана під салони, магазини, ресторани і розважальні центри. Найпопулярніший торговий комплекс в столиці - «Тайбей-101» з бутиками Chanel, Dior, Gucci та інших легендарних брендів. Відпочити від покупок можна в численних кафе або на оглядовому майданчику з панорамним видом.

У великих шопінг-центрах Тайбея, Гаосюн і інших міст проводяться регулярні новорічні розпродажі з відмінними знижками.

З Тайваню зазвичай привозять вироби з яшми, вишивку по шовку, фарфор, фініфть, лакові шкатулки, одяг з вовни і шовку. Популярні у туристів і кераміка з містечка Інге, і різьблені дерев'яні фігурки з міста Саньї. Але кращою покупкою на Тайвані стане чай, вирощений і виготовлений місцевими фермерами. Напій тут люблять настільки, що щорічно влаштовують чемпіонати, де вибирають найкращі сорти і вшановують переможців.

Найбільш незвичайний тайванський чай - «Східна красуня», з легким ароматом меду і апельсина. Свій унікальний смак напій отримує завдяки тому, що чайне листя кусають особливі види місцевих цикад.

Обов'язковий пункт шопінг-програми на Тайвані - нічні ринки, якими знаменитий острів. Найбільше їх в Тайбеї, найпопулярніший у туристів - «Шилін», що займає величезну територію між станціями метро Shilin і Jiantan. На незліченних прилавках можна відшукати і сувеніри, й екзотичну національну їжу, і одяг, і взуття сумнівної якості, зате за відмінними цінами (наприклад, жіночі босоніжки коштують тут 100-500 TWD). Любителям морепродуктів неодмінно варто відвідати ринок Addiction Aquatic Development зі свіжими устрицями, крабами і рибою. І запам'ятайте: в приватних магазинах і на базарах можна і потрібно торгуватися.

Китай Шопінг шопінг китай Тайвань
comments powered by Disqus