Migranty
Там, де живуть українці

Громадський транспорт в Саньє

  • пн, 27 сер 2018
  • 352 перегляди

Громадський транспорт в Саньє представлений міськими автобусами, таксі, туристичними мікроавтобусами та рикші.

По центральній частині Саньї проходять маршрути автобусів №№ 1, 2, 4 і 11, вартість поїздки 2-5 CNY. Автобус №25 пов'язує район Саньяван з районами Дадунхай (час у дорозі 15 хвилин, квиток - 5 CNY) і Ялунвань (50 хвилин, 10 CNY).

Туристичні мікроавтобуси зручні для сімей і невеликих компаній, які планують відвідати за один день кілька пам'яток. Водій буде переїжджати з місця на місце і чекати пасажирів скільки буде потрібно. Ціна договірна і залежить від відстані і кількості об'єктів (півдня / день - близько 300/500 CNY).

Таксі - найшвидший і зручний спосіб пересування. Машину можна викликати по телефону, знайти біля готелю або зупинити помахом руки на вулиці. Посадка коштує 8 CNY і включає перші 2 км шляху, далі - 2 CNY за кожен км. Оплата строго по лічильнику. Орієнтовна ціна поїздки з центру в Саньяван 15-20 CNY, в Дадунхай - 12-16 CNY, в Ялунвань - 50 CNY.

Таксисти на Хайнані не володіють іноземними мовами. Попросіть на ресепшн готелю написати на папері назву місця, куди ви збираєтеся, по-китайськи, щоб показати його водієві.

Самий екзотичний вид транспорту - моторикши і велорикші. Вартість поїздки в обох випадках договірна, але в останньому вона залежить ще і ваги пасажира. 10 CNY - цілком розумна ціна за коротку поїздку.

Прокат велосипедів

Багато готелів Саньї надають в оренду велосипеди: звичайні, тандеми і навіть електричні - безкоштовно на одну-дві години або від 30 CNY за добу. На набережних Саньявана і Додунхая багато невеликих контор, де можна взяти напрокат велосипед (від 5 CNY / год і 20 CNY / добу), електробайк (від 8 CNY / год і 80 CNY / добу) і мотобайк (від 120 CNY / добу). Для оренди останніх двох потрібні права.

Китай Транспорт китай транспорт громадський транспорт велопрокат Саньє хайнань
DISQUS Plugin is temporary unavailable