Migranty
Там, де живуть українці

Оренда автомобіля у Саньє

  • пн, 27 сер 2018
  • 258 переглядів

Оренда авто виправдана для тих, хто збирається активно досліджувати околиці. У Саньє дві компанії з прокату автомобілів - китайська Tongye і міжнародна Avis. Їх офіси є в аеропорту, на ж/д вокзалі і в деяких готелях міста. Мінімальна вартість оренди автомобіля - 177 CNY в день або 872 CNY в тиждень.

Перш ніж сісти за кермо, іноземці повинні отримати в поліції тимчасове посвідчення водія китайського зразка. Для цього потрібно заповнити заяву і пред'явити національне водійське посвідчення з перекладом на китайську мову, міжнародне посвідчення водія, бронь готелю і 3 кольорові фотографії. Термін оформлення посвідчення - тиждень.

Вартість бензину - 7-8 CNY за літр. Штраф за перевищення швидкісного ліміту на 20 км/год - 2000 CNY, за водіння у нетверезому стані - 6000 CNY.

Хаотичність вуличного руху на курорті може збентежити навіть досвідченого водія. Величезна кількість автомобілів, скутерів, велосипедів і рикші, здається, рухаються, ігноруючи всі правила дорожнього руху. Покажчики англійською - велика рідкість. Знайти безкоштовне паркувальне місце - проблема, особливо біля торгових і розважальних центрів. Вартість платних стоянок - від 5 CNY / год.

Розумний компроміс - оренда машини з водієм. У цьому випадку витрати збільшаться на 100-200 CNY в день.

Китай Транспорт китай оренда авто Саньє хайнань
DISQUS Plugin is temporary unavailable