Migranty
Там, де живуть українці

Зв'язок і Wi-Fi у Саньє

  • пн, 27 сер 2018
  • 481 перегляд

У операторів мобільного зв'язку China Mobile, China Unicom і China Telecom можна придбати туристичні сім-карти з передплатними пакетами міжнародного зв'язку і інтернет-трафіку. Вони продаються в салонах зв'язку, торговельних центрах, приватних магазинчиках і газетних кіосках. Вартість сім-карт, в залежності від набору опцій, від 30 до 150 CNY.

Доступ до соціальних мереж, пошукову систему Google і поштовий сервіс Gmail в Китаї закритий. Необхідно скачати на телефон додаток VPN, який допоможе обійти місцеві обмеження.

Безкоштовний Wi-Fi є практично у всіх готелях, в громадських місцях, торгово-розважальних центрах і кафе. Крім того, в Саньє діє безкоштовна бездротова мережа i-Sanya, що належить міській адміністрації. У деяких місцях Wi-Fi доступний тільки при наявності китайської сім-карти. Втім, це не привід для засмучення - десятки інтернет-кафе дозволяють загрузнути у «всесвітній павутині» всього за 5-10 CNY за годину.

Китай Транспорт інтернет китай зв'язок Wi-Fi Саньє хайнань
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.