Migranty
Там, де живуть українці

Шопінг в Саньє

  • пн, 27 сер 2018
  • 509 переглядів

На вулиці Цзефан в Санья-Сіті, здається, можна купити все на світі - від модних брендів до предметів домашнього ужитку. Жертвувати пляжним відпочинком для цього не доведеться - торгові центри і супермаркети працюють до 22:00.

Торговий центр «Літо» в районі Дадунхай - один з небагатьох, де можна оформити Tax free.

За місцевим колоритом треба йти на найбільший в Саньє «Перший ринок» в північній частині Цзефан з демократичними цінами на морепродукти одяг, взуття, шовк і електроніку. З 18:00 на вулиці перед будівлею «Першого» починає працювати знаменитий нічний ринок з найбільш ходовими серед туристів сувенірами. Провідне місце належить перлам - краще в Китаї (браслет - від 10 CNY). Не менш популярні ковдри з наповненням з ниток тутового шовкопряда - майже невагомі і надзвичайно теплі (від 150 CNY). Дуже цінуються місцеві лікувальні чаї, вироби з нефриту, а також вироби з гірського кришталю, що володіє, як кажуть китайці, магічною силою.

На китайських ринках прийнято торгуватися. Якщо робити це ввічливо і з посмішкою, то можна збити ціну в два-три рази. У торгових центрах і бутиках торг недоречний, але завжди є шанс отримати знижку.

Китай Шопінг шопінг китай Саньє хайнань
DISQUS Plugin is temporary unavailable