Migranty
Там, де живуть українці

Шопінг в Саньє

  • пн, 27 сер 2018
  • 617 переглядів

На вулиці Цзефан в Санья-Сіті, здається, можна купити все на світі - від модних брендів до предметів домашнього ужитку. Жертвувати пляжним відпочинком для цього не доведеться - торгові центри і супермаркети працюють до 22:00.

Торговий центр «Літо» в районі Дадунхай - один з небагатьох, де можна оформити Tax free.

За місцевим колоритом треба йти на найбільший в Саньє «Перший ринок» в північній частині Цзефан з демократичними цінами на морепродукти одяг, взуття, шовк і електроніку. З 18:00 на вулиці перед будівлею «Першого» починає працювати знаменитий нічний ринок з найбільш ходовими серед туристів сувенірами. Провідне місце належить перлам - краще в Китаї (браслет - від 10 CNY). Не менш популярні ковдри з наповненням з ниток тутового шовкопряда - майже невагомі і надзвичайно теплі (від 150 CNY). Дуже цінуються місцеві лікувальні чаї, вироби з нефриту, а також вироби з гірського кришталю, що володіє, як кажуть китайці, магічною силою.

На китайських ринках прийнято торгуватися. Якщо робити це ввічливо і з посмішкою, то можна збити ціну в два-три рази. У торгових центрах і бутиках торг недоречний, але завжди є шанс отримати знижку.

Китай Шопінг шопінг китай Саньє хайнань
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.