Migranty
Там, де живуть українці

Лікування на китайському острові Хайнань

  • вт, 28 сер 2018
  • 238 переглядів

Кращий курорт Піднебесної, «Східні Гаваї» і головна китайська здравниця Хайнань в минулому представляла собою засланець острів для вельмож. Сьогодні ж про нього не чув тільки ледачий. Добра половина Сибіру і весь Далекий Схід лікують тут свої хвороби і недуги, паралельно віддаючи тлінні тіла теплим бірюзовим водам Південно-Китайського моря. Традиційну картинку хайнаньських пляжів навіть описувати нудно - все розкішно банально до зубного скреготу: ось вони, смарагдові пальми, білий пісок і блакитні води. 

На острові лікують хвороби шлунково-кишкового тракту, легеневі, шкірні та урологічні захворювання, ревматизм, остеохондроз і гіпертонію. Лікування на острові виключає будь-які форми хірургічного втручання і здійснюється виключно традиційними китайськими методами в поєднанні з використанням натуральних лікарських препаратів. Відомий центр традиційної китайської медицини «Сад довголіття» в районі Дадунхай при готелі Pearl River Garden. Ще один центр, SanYiTang, знаходиться в Саньє, а не так давно філія цієї клініки відкрився в бухті Ялунвань, в готелі Cactus Resort.

Інші популярні центри: «Тайцзи» і «Ю-Канг». Також допоможуть поправити здоров'я лікувальні термальні джерела комплексу «Наньтянь», на території якого знаходяться понад 30 басейнів з водою різної температури і хімічного складу.

Китай Медицина медицина лікування острів Киатй хайнань
comments powered by Disqus