Migranty
Там, де живуть українці

Оренда авто на о. Хайнань

  • вт, 28 сер 2018
  • 295 переглядів

Оренда автомобіля на Хайнані - завдання не з легких. Спочатку потрібно отримати китайське водійське посвідчення (гостям країни видається тимчасове на 30 днів) - краще скористатися послугами міжнародних прокатних контор. На оформлення всіх необхідних документів піде мінімум тиждень.

Водіям і пішоходам варто бути дуже уважними на проїжджій частині - рух хаотичний, дороги сильно перевантажені, в годину пік бувають серйозні затори. Машин в місті багато, і в високий сезон залишити машину ніде.

Плата за стоянку варіюється від 10 CNY за годину до 50 CNY за день. Біля багатьох готелів є свої парковки, користування якими входить в ціну номера.

Орендувати машину можна прямо в аеропорту Саньї. Але краще скористатися онлайн-бронюванням і оформити замовлення заздалегідь в одній з міжнародних контор (Avis або Hertz). Ціни стартують від 300 CNY за добу (з урахуванням оформлення посвідчення водія). Аванс і страхування оплачуються окремо. Для тих, хто не хоче возитися з документами, є можливість взяти авто з водієм, задоволення не з дешевих - 500-800 CNY за добу.

Китай Транспорт китай оренда авто хайнань
DISQUS Plugin is temporary unavailable