Migranty
Там, де живуть українці

Зв'язок і Wi-Fi на о. Хайнань

  • пт, 31 сер 2018
  • 169 переглядів

Мобільний зв'язок в великих містах і на курортах Хайнань працює добре. З усіх китайських операторів найкраще зарекомендував себе China Mobile - відмінна якість зв'язку та вигідні тарифи, особливо на дзвінки всередині Китаю. Хвилина розмови з Україною обійдеться приблизно в 3 CNY. Компанії China Union і China Telecom теж непогані, але трохи гірше ловлять далеко від великих населених пунктів.

Попередньо оплачені пакети продаються в салонах стільникового зв'язку та кіосках (для оформлення буде потрібно закордонний паспорт), там же можна поповнити баланс за допомогою карти. Ціна тарифного плану варіюється від 30 до 50 CNY, на рахунку буде 10-15 CNY. Не всі пакети передбачають міжнародний зв'язок, наявність цієї опції варто уточнювати при покупці, як і підтримку 3G.

Безкоштовний Wi-Fi доступний в більшості готелів і кафе, аеропортах і торгово-розважальних центрах. У Саньє є власна бездротова мережа (i-Sanya), запущена місцевою адміністрацією. Для підключення до Wi-Fi потрібен китайський номер, на який прийде код підтвердження (його треба ввести на сторінці реєстрації).

Китай Туризм інтернет китай зв'язок Wi-Fi хайнань
comments powered by Disqus