Migranty
Там, де живуть українці

Шопінг та магазини на о. Хайнань

  • пт, 31 сер 2018
  • 453 перегляди

Візитна картка Хайнань - перли, які славляться правильною формою і різноманітністю забарвлень. З острова також везуть чай, гірський кришталь, шовк, фарфор, різьблення по дереву, буддистські сувеніри та символіку «фен-шуй».

Різні сорти китайського чаю можна спочатку спробувати в чайних будиночках, розкиданих по всьому острову, а потім купити вподобаний.

Вулиця Хайсюдун в Хайкоу - місце, де зосереджені престижні магазини, на ринку на мисі «Край неба і моря» можна придбати художні вироби. У місті Санья основні універмаги знаходяться на вулиці Визволення в центрі міста.

Не так давно на острові ввели систему Tax free, але поки лише в декількох магазинах. Сума покупок повинна бути від 800 до 5000 CNY, повернення ПДВ - 11%.

У пошуках свіжих овочів і фруктів, китайських прянощів і сувенірів ручної роботи варто заглянути на «Перший ринок» в Саньє. Це величезна площа, забита наметами і прилавками. Тим, кого не цікавлять м'ясо, риба, овочі і спеції, в закрите приміщення заходити не варто. У відділі морських делікатесів завжди неприємний запах, мокра підлога і багато народу. Горіхи, фрукти, готові страви і сувеніри продаються у вуличних кіосках поруч з ринком.

Китай Шопінг шопінг китай хайнань
DISQUS Plugin is temporary unavailable