Migranty
Там, де живуть українці

Шопінг та магазини на о. Хайнань

  • пт, 31 сер 2018
  • 674 перегляди

Візитна картка Хайнань - перли, які славляться правильною формою і різноманітністю забарвлень. З острова також везуть чай, гірський кришталь, шовк, фарфор, різьблення по дереву, буддистські сувеніри та символіку «фен-шуй».

Різні сорти китайського чаю можна спочатку спробувати в чайних будиночках, розкиданих по всьому острову, а потім купити вподобаний.

Вулиця Хайсюдун в Хайкоу - місце, де зосереджені престижні магазини, на ринку на мисі «Край неба і моря» можна придбати художні вироби. У місті Санья основні універмаги знаходяться на вулиці Визволення в центрі міста.

Не так давно на острові ввели систему Tax free, але поки лише в декількох магазинах. Сума покупок повинна бути від 800 до 5000 CNY, повернення ПДВ - 11%.

У пошуках свіжих овочів і фруктів, китайських прянощів і сувенірів ручної роботи варто заглянути на «Перший ринок» в Саньє. Це величезна площа, забита наметами і прилавками. Тим, кого не цікавлять м'ясо, риба, овочі і спеції, в закрите приміщення заходити не варто. У відділі морських делікатесів завжди неприємний запах, мокра підлога і багато народу. Горіхи, фрукти, готові страви і сувеніри продаються у вуличних кіосках поруч з ринком.

Китай Шопінг шопінг китай хайнань
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.