Migranty
Там, де живуть українці

За гастрономічними враженнями - до Люксембургу

  • пт, 31 сер 2018
  • 250 переглядів

Люксембург (Luxembourg) - стародавнє мальовниче місто, розташоване в районі злиття двох невеликих річок - Альзет і Петрюс. Місто ділиться на 24 райони, однак туристам цікаві лише 4 з них:

Верхнє місто (Ville Haute), історичний центр Люксембургу

Нижнє місто (Ville Basse), розташований на протилежному березі річки Альзет. Численні банки, правління компаній і пивоварні заводи займають вагому частину району Нижнього міста

Вокзал (Gare), який знаходиться в 15 хвилинах ходьби на ют від Верхнього міста. Тут розташовано безліч ресторанів, кафе і магазинів

Кірхберг (Kirchberg) - сучасна частина міста з безліччю будівель Євросоюзу

В силу того, що річка Альзет розділяє місто на дві частини - Верхній і Нижній - місто рясніє мостами. Найбільш мальовничі мости Адольфа та Великої Герцогині Шарлоти.

Кухня і ресторани

Люксембург - місто з разюче великою концентрацією ресторанів високої кухні, в тому числі, зазначених зірками «Мішлен». Навіть на самих маленьких вуличках можна зустріти як мінімум штук десять ресторанів. Крім того, тут дуже популярна італійська кухня, не в останню чергу завдяки емігрантам-італійцям, що оселилися тут в кінці 19 століття. Найкраще місце для того, щоб швидко і смачно перекусити - площа Place d'Armes.

Непоганими ресторанами вважаються: бістро La Fontaine (25, place de Paris, тел .: + 352-494076) з різноманітною кухнею і бізнес-ланчем від 8 EUR; Taj Mahal (2, rue de Strasbourg, тел .: +352 40 59 41), як ясно видно з назви, пропонує чудову індійську кухню; Mousel Cantine (46, Montee de Clausen) - найкраще місце для любителів м'яса і пива; Le Palais D'Asie (47, avenue de la Liberte) з китайською і японською кухнями.

Крім того, Люксембург багатий на різні пивні, паби в англійському стилі та сучасні бари. Можна пригубити склянку-другу в: Britannia Pub - добре підійде англофілам і любителям футболу, шотландському барі Ecosse (в період футбольних і регбі чемпіонатів тут може бути «спекотно»), Pygmalion, скандинавському The Viking, Scott's, сучасному Urban (жива музика щонеділі ), молодіжний The Tube з оформленням в стилі лондонського метро, ??традиційному люксембурзькому Vis-a-vis (Rue Beaumont 2, поруч з Place d'Armes, тел .: +352 46 03 26), п'яно-барі Cafe des Artistes та інших.

Україна Туризм їжа кухня Люксембург
comments powered by Disqus