Migranty
Там, де живуть українці

Оренда автомобіля в Ризі

  • пт, 31 сер 2018
  • 623 перегляди

Для оренди авто в Ризі необхідно мати водійські права, що відповідають міжнародному стандарту, і кредитну карту. Вікові вимоги до водіїв допускають видачу авто особам, які досягли 19 років. При цьому з водіїв, які не досягли 21 року, стягується додаткова плата в розмірі близько 6 EUR в день.

Отримати автомобіль можна в представництві компанії, аеропорту, автовокзалі або ж з будь-якого запрошенням вами адресою. Місце видачі і здачі автомобіля вказується при онлайн-бронюванні, а також в договорі оренди. При цьому ціни в різних точках прокату однієї і тієї ж компанії можуть відрізнятися. Послуга адресної доставки авто теж може бути платною.

Залишити орендований автомобіль за попередньою домовленістю можна не тільки в Ризі, але і будь-якому іншому місті або навіть країні: виїзд за межі Латвії не забороняється, але обмежується рамками Європейського союзу. Але пам'ятайте, що дана опція теж оплачується додатково.

Вартість оренди авто в Ризі

Ціни на прокат можуть змінюватися в залежності від класу авто і терміну оренди. В середньому вони варіюються в межах 35-45 EUR за добу. Представницький клас, зрозуміло, коштує на порядок дорожче. Заощадити можна на всіляких акціях або спецпропозиції. Наприклад, «Пакет вихідного дня» дозволяє зберегти від 10 до 25% звичайної вартості оренди за умови, що ви забираєте машину в п'ятницю і повертаєте не пізніше ранку понеділка.

В ціну прокату не входить вартість палива. На практиці ви отримуєте повністю заправлене авто, і повернути його потрібно буде теж повністю заправленим. За відсутню паливо вам виставлять рахунок, причому платити доведеться за високими цінами. Звичайний для Риги рівень цін на бензин і дизельне паливо прирівнюється 1,27 - 1,3 EUR за літр.

Крім транспортного засобу ви можете орендувати і додаткове обладнання типу дитячих крісел, систем навігації, лижних багажників, ланцюгів ковзання і т.д. Також деякі компанії надають спеціальні послуги, наприклад, послуги шофера.

При оплаті послуг оренди кошти з вашого рахунку списуються не відразу, а як би резервуються до закінчення її терміну. Якщо ви повертаєте авто вчасно і в такому ж вигляді, в якому ви його отримали, сума оренди благополучно списується. Якщо домовленість порушена, компанія має право утримати з вас більшу суму, ніж передбачалося.

Страховка

Всі автомобілі застраховані за програмою обов'язкового страхування. Безпосередньо перед поїздкою вам запропонують підписати акт технічного стану авто. Після підписання документа на ваші плечі лягає вся відповідальність за шкоду, заподіяну орендованого авто. Обов'язково уточніть у представника компанії, які санкції застосовуються у випадках викрадення, нанесення шкоди, невиконання умов договору і т.д., а також які додаткові страховки допоможуть знизити вашу матеріальну відповідальність.

Латвія Транспорт Латвія Рига оренда автомобіля
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.