Migranty
Там, де живуть українці

CityGuideCard і Riga Card - вигідні ваучери для туристів

  • пт, 31 сер 2018
  • 311 переглядів

За аналогією з іншими популярними туристичними центрами, в Ризі діють карти гостя, що роблять відпочинок в латвійській столиці не тільки цікавим, але і цілком бюджетним. Перша з них, CityGuidCard, працює і в Ризі й інших містах Латвії, а також у багатьох країнах світу. Власник картки може отримати знижки в готелях, магазинах і на заправках. Карту можна замовити абсолютно безкоштовно.

CityGuidCard повністю замінює проїзний е-талон. Поповніть баланс і використовуйте її для оплати проїзду в громадському транспорті.

Тим, хто хоче заощадити на екскурсіях і проїзді, варто звернути увагу на туристичну карту Riga Card. Кілька пам'яток її власники можуть відвідати абсолютно безкоштовно. Серед них - палац культури «Зіемельблазма» і Ризький музей порцеляни. Крім того, маючи на руках Riga Card, не доведеться платити за автобусну оглядову екскурсію, відвідування виставок в холі «Художній простір Риги» і екскурсію по Старому місту. На огляд деяких інших пам'яток надається знижка до 50%.

Ще кілька приємних бонусів - безлімітний безкоштовний проїзд в транспорті і знижки до 20% в 8 барах і ресторанах.

Купити Riga Card можна в Ризькому Туристичному інформаційному центрі або в Бюро міжнародного аеропорту Рига, а також онлайн. В останньому випадку картка обійдеться на 10% дешевше. При покупці є можливість вибрати абонемент на 24 (25 EUR), 48 (30 EUR) і 72 години (35 EUR).

Латвія Туризм Латвія Рига CityGuideCard Riga Card
comments powered by Disqus