Migranty
Там, де живуть українці

Про шопінг в Ризі

  • пт, 31 сер 2018
  • 1054 перегляди

За покупками в Ризі далеко їздити не доведеться - більшість бутиків і великих торгових центрів зосереджені в історичному центрі міста. Саме там, на вул. Вального, Гертрудес, Елізабетес, Тербатас, Брівібас і ряді інших, можна знайти як одяг і взуття цілком демократичних молодіжних брендів (Mango, Zara, Next, Rieker і ін.), так і речі класу люкс від знаменитих дизайнерів (D & G, Fendi й ін.). Примітно, що ціни нижче київських, а в сезони розпродажів ця різниця стає ще більш відчутною.

Для шоп-турів в Ригу найбільше підходить період з кінця грудня до кінця березня, коли акції проходять практично у всіх магазинах міста, ближче до весни знижки досягають 80-90%. Крім того, не забувайте про Tax free.

Поблизу Старого міста розташовані торгові центри «Галерея Риги», «Центральна Галерея», Origo і Stockmann. Тим, хто хоче присвятити шопінгу цілий день, варто відправитися в один з молів на околицях міста. У різних районах розташувалися найбільші ТЦ - «Альфа», Domina, Spice та ін. Крім одягу, взуття та аксесуарів, в них можна знайти товари для будинку, а також кінотеатри, кафе і ресторани, боулінг, казино та інші розваги.

По неділях багато магазинів в місті закриті, виняток становлять хіба що великі супермаркети і торгові центри. Останні працюють з 10:00 до 21:00, дрібні магазини в будні відкриті до 18:00-19:00, а по суботах - до 16:00.

Тим, хто любить поторгуватися, варто заглянути на ризькі ринки. Захоплюватися, звичайно, не варто, але спробувати трохи знизити ціну - цілком. На Центральний ринок слід їхати за свіжими продуктами від фермерів і балтійської рибкою, яку багато відвозять додому. Тут же продаються сувеніри ручної роботи від місцевих умільців. На знаменитому блошиному ринку в Латгалії є практично все - книги, вінілові платівки, одяг, стара техніка і навіть справжні раритети і антикваріат. Щороку в грудні відкривається ще один ринок - Різдвяний. Обов'язково варто сходити туди за святковою атмосферою, новорічними прикрасами та традиційними частуваннями.

Крім риби, з Риги зазвичай везуть прикраси і просто дрібнички з бурштину, а також трикотаж, вироби з льону і кераміку. Їх продають на ринках і в численних сувенірних крамничках міста. За парфумерією знаменитої ризької марки «Дзінтарс» вирушайте в мережеві магазини Boheme і Kolonna. І, звичайно ж, не забудьте про Ризький бальзам і цукерки місцевої фабрики «Лайма».

Латвія Шопінг шопінг Латвія Рига
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.