Migranty
Там, де живуть українці

Про шопінг в Ризі

  • пт, 31 сер 2018
  • 520 переглядів

За покупками в Ризі далеко їздити не доведеться - більшість бутиків і великих торгових центрів зосереджені в історичному центрі міста. Саме там, на вул. Вального, Гертрудес, Елізабетес, Тербатас, Брівібас і ряді інших, можна знайти як одяг і взуття цілком демократичних молодіжних брендів (Mango, Zara, Next, Rieker і ін.), так і речі класу люкс від знаменитих дизайнерів (D & G, Fendi й ін.). Примітно, що ціни нижче київських, а в сезони розпродажів ця різниця стає ще більш відчутною.

Для шоп-турів в Ригу найбільше підходить період з кінця грудня до кінця березня, коли акції проходять практично у всіх магазинах міста, ближче до весни знижки досягають 80-90%. Крім того, не забувайте про Tax free.

Поблизу Старого міста розташовані торгові центри «Галерея Риги», «Центральна Галерея», Origo і Stockmann. Тим, хто хоче присвятити шопінгу цілий день, варто відправитися в один з молів на околицях міста. У різних районах розташувалися найбільші ТЦ - «Альфа», Domina, Spice та ін. Крім одягу, взуття та аксесуарів, в них можна знайти товари для будинку, а також кінотеатри, кафе і ресторани, боулінг, казино та інші розваги.

По неділях багато магазинів в місті закриті, виняток становлять хіба що великі супермаркети і торгові центри. Останні працюють з 10:00 до 21:00, дрібні магазини в будні відкриті до 18:00-19:00, а по суботах - до 16:00.

Тим, хто любить поторгуватися, варто заглянути на ризькі ринки. Захоплюватися, звичайно, не варто, але спробувати трохи знизити ціну - цілком. На Центральний ринок слід їхати за свіжими продуктами від фермерів і балтійської рибкою, яку багато відвозять додому. Тут же продаються сувеніри ручної роботи від місцевих умільців. На знаменитому блошиному ринку в Латгалії є практично все - книги, вінілові платівки, одяг, стара техніка і навіть справжні раритети і антикваріат. Щороку в грудні відкривається ще один ринок - Різдвяний. Обов'язково варто сходити туди за святковою атмосферою, новорічними прикрасами та традиційними частуваннями.

Крім риби, з Риги зазвичай везуть прикраси і просто дрібнички з бурштину, а також трикотаж, вироби з льону і кераміку. Їх продають на ринках і в численних сувенірних крамничках міста. За парфумерією знаменитої ризької марки «Дзінтарс» вирушайте в мережеві магазини Boheme і Kolonna. І, звичайно ж, не забудьте про Ризький бальзам і цукерки місцевої фабрики «Лайма».

Латвія Шопінг шопінг Латвія Рига
DISQUS Plugin is temporary unavailable