Migranty
Там, де живуть українці

Що і де скуштувати у Ризі?

  • пт, 31 сер 2018
  • 275 переглядів

У латвійській столиці безліч кафе, ресторанів і барів, загальний рівень цін досить високий, особливо в центральній частині, але можна знайти і недорогі заклади.

У багатьох з них діють акції - бізнес-ланчі, страви дня та ін. До них варто придивитися - економія може бути дуже істотною.

Для тих, хто хоче скуштувати страви латишської кухні, в Старому місті є автентичні ресторанчики. Вартість обіду або вечері варіюється від 20 до 40 EUR. В меню - молочні та хлібні супи, найрізноманітніші страви з оселедця, відварна картопелька, сірий горох, кров'яна ковбаса і багато іншого. З напоїв варто звернути увагу на місцеве пиво. Втім, любителям пінного краще відправитися в пивну, їх в місті теж чимало - англійські, ірландські паби і німецькі бари, в яких можна спробувати знамениті іноземні і місцеві сорти.

Серед туристів особливо популярний розташований в центрі міста розважальний комплекс Lido. Оформлений в етнічному стилі, він привертає увагу власними млином і пивоварнею, а також розвагами для дітей і дорослих. Є бістро, кафе і ресторан, які відрізняються різноманітним меню і цілком демократичними цінами (середній чек від 5 EUR).

За смачним сніданком і відмінною кавою вирушайте в одну з численних кав'ярень. Легкий перекус обійдеться в 4-5 EUR, досить щільний обід - в 10 EUR. Крім того, в Ризі є ресторани, які пропонують гостям страви італійської, кавказької, китайської та інших кухонь світу, а також недорогі піцерії і кебабних (обід від 5-6 EUR).

Латвія Туризм їжа кухня кафе Латвія Рига
comments powered by Disqus