Migranty
Там, де живуть українці

Громадський транспорт в Юрмалі

  • пн, 03 вер 2018
  • 485 переглядів

Один з головних видів громадського транспорту в Юрмалі - електрички з Риги. Вони курсують часто, проходять через весь курорт і зупиняються майже в кожному районі. Проїзд коштує 0,80-1,50 EUR. Також по місту можна пересуватися на маршрутних таксі та автобусах. У розкладі 8 регулярних маршрутів (ще один запускають в літню пору), але вони охоплюють всі райони міста. Транспорт курсує з 5:30-6:30 до 20:00-23:30, в сезон на деяких напрямках додають додаткові пізні рейси; одна поїздка обійдеться в 0,70-1,40 EUR.

Приватні перевізники у країні повністю викорінені, всі таксі - офіційні.

На курорті працюють кілька таксомоторних компаній, але ціни практично не відрізняються. Вартість проїзду складається з тарифів за посадку (2 EUR) і кожен км (0,64 EUR). Оплата строго по лічильнику, але краще все-таки уточнити у водія суму перед поїздкою. Машину можна зловити на вулиці або викликати по телефону. У першому випадку таксист може спробувати завищити ціну, у другому ніяких додаткових платежів не передбачено.

Майже всі історичні райони, парки і природні зони відпочинку в Юрмалі обладнані велодоріжками. Пункт прокату знайти не важко, в місті багато контор, включаючи міжнародну NextBike. Вартість оренди - 2-3 EUR за годину і близько 10 EUR за добу.

Латвія Транспорт транспорт громадський транспорт велопрокат Латвія Юрмала
DISQUS Plugin is temporary unavailable