Migranty
Там, де живуть українці

Громадський транспорт в Юрмалі

  • пн, 03 вер 2018
  • 621 перегляд

Один з головних видів громадського транспорту в Юрмалі - електрички з Риги. Вони курсують часто, проходять через весь курорт і зупиняються майже в кожному районі. Проїзд коштує 0,80-1,50 EUR. Також по місту можна пересуватися на маршрутних таксі та автобусах. У розкладі 8 регулярних маршрутів (ще один запускають в літню пору), але вони охоплюють всі райони міста. Транспорт курсує з 5:30-6:30 до 20:00-23:30, в сезон на деяких напрямках додають додаткові пізні рейси; одна поїздка обійдеться в 0,70-1,40 EUR.

Приватні перевізники у країні повністю викорінені, всі таксі - офіційні.

На курорті працюють кілька таксомоторних компаній, але ціни практично не відрізняються. Вартість проїзду складається з тарифів за посадку (2 EUR) і кожен км (0,64 EUR). Оплата строго по лічильнику, але краще все-таки уточнити у водія суму перед поїздкою. Машину можна зловити на вулиці або викликати по телефону. У першому випадку таксист може спробувати завищити ціну, у другому ніяких додаткових платежів не передбачено.

Майже всі історичні райони, парки і природні зони відпочинку в Юрмалі обладнані велодоріжками. Пункт прокату знайти не важко, в місті багато контор, включаючи міжнародну NextBike. Вартість оренди - 2-3 EUR за годину і близько 10 EUR за добу.

Латвія Транспорт транспорт громадський транспорт велопрокат Латвія Юрмала
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.