Migranty
Там, де живуть українці

Зв'язок і Wi-Fi в Юрмалі

  • пн, 03 вер 2018
  • 753 перегляди

В Юрмалі варто купити місцеву «сімку» - зв'язок українських компаній обійдеться дорожче. Тут працюють 3 основних стільникових компанії Латвії - LMT, Tele 2 і Bite. У першій відмінне покриття, але зв'язок дорогий, тому туристи зазвичай вибирають з останніх двох. На Tele 2 найдешевша сім-карта коштує 6 EUR. При оформленні передплатної тарифного плану Bite 1 (2 EUR на місяць), зателефонувати додому можна буде за 0,29 EUR за хвилину, відправити SMS - за 0,07 EUR.

Пакети продаються в салонах стільникових операторів й інших торгових точках. Для підключення документи не потрібні.

З виходом в інтернет проблем не виникне - тут встановлено багато безкоштовних точок доступу - в Булдури, Майорі, Дубулти, Дзінтарі і Слока. Потрібно знайти Lattelecom в списку доступних мереж і подивитися невелику рекламу в браузері. Інтернет на хорошій швидкості буде доступний протягом 30 хвилин. Щоб продовжити сесію на півгодини, доведеться подивитися ще один рекламний ролик.

Латвія Туризм інтернет зв'язок Латвія Wi-Fi Юрмала
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.