Migranty
Там, де живуть українці

Лікування в Юрмалі

  • пн, 03 вер 2018
  • 471 перегляд

Юрмала приваблює відпочиваючих цілющим кліматом, мінеральними джерелами і хорошими санаторіями. Зараз оздоровниць тут не так багато, як за радянських часів, зате повітря і раніше насичене фітонцидами і йодом. З місцевих джерел добувають воду різного складу і ступеня мінералізації. Крім мінеральної, тут застосовують сірководневу воду, а також торф'яні і сапропелеві грязі.

Ціни в оздоровчих центрах помірні - номер на двох коштує від 90 EUR за добу. У цю суму входить проживання, триразове харчування і цілий комплекс процедур.

Серед захворювань, при яких показано лікування в юрмальських санаторіях, значаться хвороби нирок, серця, нервової системи, органів дихання, порушення обміну речовин та інші. Залежно від діагнозу пацієнтові призначають спеціальне харчування та процедури - сірководневі і перлові ванни, масаж, грязелікування, лімфодренаж, парафінотерапія. У деяких здравницях є власні мінеральні джерела прямо на території. Найвідоміші санаторії Юрмали - «Янтарний берег» і «Яункемери» - знаходяться в національному парку «Кемері».

Латвія Медицина лікування Латвія Юрмала
DISQUS Plugin is temporary unavailable