Migranty
Там, де живуть українці

Лікування в Юрмалі

  • пн, 03 вер 2018
  • 639 переглядів

Юрмала приваблює відпочиваючих цілющим кліматом, мінеральними джерелами і хорошими санаторіями. Зараз оздоровниць тут не так багато, як за радянських часів, зате повітря і раніше насичене фітонцидами і йодом. З місцевих джерел добувають воду різного складу і ступеня мінералізації. Крім мінеральної, тут застосовують сірководневу воду, а також торф'яні і сапропелеві грязі.

Ціни в оздоровчих центрах помірні - номер на двох коштує від 90 EUR за добу. У цю суму входить проживання, триразове харчування і цілий комплекс процедур.

Серед захворювань, при яких показано лікування в юрмальських санаторіях, значаться хвороби нирок, серця, нервової системи, органів дихання, порушення обміну речовин та інші. Залежно від діагнозу пацієнтові призначають спеціальне харчування та процедури - сірководневі і перлові ванни, масаж, грязелікування, лімфодренаж, парафінотерапія. У деяких здравницях є власні мінеральні джерела прямо на території. Найвідоміші санаторії Юрмали - «Янтарний берег» і «Яункемери» - знаходяться в національному парку «Кемері».

Латвія Медицина лікування Латвія Юрмала
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.