Migranty
Там, де живуть українці

Оренда автомобіля у Вільнюсі

  • чт, 06 вер 2018
  • 432 перегляди

Міжнародні компанії (Hertz, Europcar, InterRent і ін.) працюють у Вільнюсі за загальними стандартами: заморозка на картці 500-600 EUR застави, 40 EUR за машину економ-класу на добу, від 8 до 18 EUR за добу за повну страховку. Хтось приймає тільки кредитки; всі дають знижку на тривалість - від 3 днів і більше.

Місцеві готові працювати і без застави, і з готівкою. Вартість прокату нижче, проте є варіанти з лімітом по пробігу (перевищення від 50 км на добу - доплата від 0,18 EUR за км). Застава, якщо передбачена, то невелика (від 100 EUR), доба прокату бюджетного авто - 22 EUR.

Пункти прокату розташовані в аеропорту, біля ж/д вокзалу і в центрі міста. Замовлення оформляють через інтернет або домовляються про зустріч з брокером, що іноді дешевше.

Центр міста в лівобережній частині має обмеження на в'їзд, особливо - в районі Старого міста.

Приватні паркінги зосереджені у аеропорту (від 0,59 EUR за годину) і у всіх районах міста - розрахунок погодинний (від 0,30-1 EUR за годину) або подобовий (від 2,50 EUR). Вартість паркування в готелях центральної зони - від 6 EUR за добу.

Своя система оплати діє в центрі, де паркування муніципальні. Центр розділений на 4 зони: від 0,30 EUR за 20 хвилин до 1,80 EUR за 10 хв. Неділя - безкоштовний день, нетарифіковані «нічні години» - від 18:00 до 22:00 (в залежності від зони) і до 8:00. Автомати оплати приймають монети і не видають здачу. SMS-оплата доступна тільки з литовських сім-карт.

Литва Транспорт Литва Вільнюс оренда авто
DISQUS Plugin is temporary unavailable