Migranty
Там, де живуть українці

Оренда автомобіля у Вільнюсі

  • чт, 06 вер 2018
  • 584 перегляди

Міжнародні компанії (Hertz, Europcar, InterRent і ін.) працюють у Вільнюсі за загальними стандартами: заморозка на картці 500-600 EUR застави, 40 EUR за машину економ-класу на добу, від 8 до 18 EUR за добу за повну страховку. Хтось приймає тільки кредитки; всі дають знижку на тривалість - від 3 днів і більше.

Місцеві готові працювати і без застави, і з готівкою. Вартість прокату нижче, проте є варіанти з лімітом по пробігу (перевищення від 50 км на добу - доплата від 0,18 EUR за км). Застава, якщо передбачена, то невелика (від 100 EUR), доба прокату бюджетного авто - 22 EUR.

Пункти прокату розташовані в аеропорту, біля ж/д вокзалу і в центрі міста. Замовлення оформляють через інтернет або домовляються про зустріч з брокером, що іноді дешевше.

Центр міста в лівобережній частині має обмеження на в'їзд, особливо - в районі Старого міста.

Приватні паркінги зосереджені у аеропорту (від 0,59 EUR за годину) і у всіх районах міста - розрахунок погодинний (від 0,30-1 EUR за годину) або подобовий (від 2,50 EUR). Вартість паркування в готелях центральної зони - від 6 EUR за добу.

Своя система оплати діє в центрі, де паркування муніципальні. Центр розділений на 4 зони: від 0,30 EUR за 20 хвилин до 1,80 EUR за 10 хв. Неділя - безкоштовний день, нетарифіковані «нічні години» - від 18:00 до 22:00 (в залежності від зони) і до 8:00. Автомати оплати приймають монети і не видають здачу. SMS-оплата доступна тільки з литовських сім-карт.

Литва Транспорт Литва Вільнюс оренда авто
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.