Migranty
Там, де живуть українці

Зв'язок і Wi-Fi у Вільнюсі

  • чт, 06 вер 2018
  • 767 переглядів

Литовська «сімка» потрібна для дзвінків на місцеві номери або недорогого інтернет-серфінгу (впевнене покриття 4G). Тут три основних оператора: Tele2 (тарифи Pildyk), Bite (тарифи Labas) і дорожчий Omnitel. Так, у Pildyk хвилина на інші мережі Литви - від 0,14 EUR. Від 1,30-1,75 EUR за 1 Гб або від 13,5 EUR - за інтернет-безліміт на місяць.

Щоб підключитися на Передплатний тариф, не потрібен навіть паспорт. Купити сім-карту можна в будь-якому супермаркеті, на пошті, заправці, в кіосках Lietuvos spauda.

Можна замовити перед поїздкою туристичну «сімку»: багато з них має зареєстрований в Прибалтиці номер. Дзвінок по Латвії - від 0,10 EUR. Мобільний інтернет дорожче, ніж в латвійських мережах - від 5 EUR за 1 Гб, від 10 за безліміт на добу.

Вільнюс - місто, в якому безкоштовний Wi-Fi всюди. Крім стандартних точок (вокзали, аеропорт, готелі), це заправки, банки, кафе і ресторани, кіоски Lietuvos spauda і Narvesen, торгові центри (Akropolis, Panorama, VCUP, Europa). Громадські хот-споти оператора Cgate працюють на площі Європи, в Бернардинському саду, в скверах в центрі, на Ратушній площі. Швидкість - 1-2 Мб/сек.

Литва Туризм інтернет зв'язок Литва Вільнюс Wi-Fi
DISQUS Plugin is temporary unavailable