Migranty
Там, де живуть українці

Зв'язок і Wi-Fi у Вільнюсі

  • чт, 06 вер 2018
  • 927 переглядів

Литовська «сімка» потрібна для дзвінків на місцеві номери або недорогого інтернет-серфінгу (впевнене покриття 4G). Тут три основних оператора: Tele2 (тарифи Pildyk), Bite (тарифи Labas) і дорожчий Omnitel. Так, у Pildyk хвилина на інші мережі Литви - від 0,14 EUR. Від 1,30-1,75 EUR за 1 Гб або від 13,5 EUR - за інтернет-безліміт на місяць.

Щоб підключитися на Передплатний тариф, не потрібен навіть паспорт. Купити сім-карту можна в будь-якому супермаркеті, на пошті, заправці, в кіосках Lietuvos spauda.

Можна замовити перед поїздкою туристичну «сімку»: багато з них має зареєстрований в Прибалтиці номер. Дзвінок по Латвії - від 0,10 EUR. Мобільний інтернет дорожче, ніж в латвійських мережах - від 5 EUR за 1 Гб, від 10 за безліміт на добу.

Вільнюс - місто, в якому безкоштовний Wi-Fi всюди. Крім стандартних точок (вокзали, аеропорт, готелі), це заправки, банки, кафе і ресторани, кіоски Lietuvos spauda і Narvesen, торгові центри (Akropolis, Panorama, VCUP, Europa). Громадські хот-споти оператора Cgate працюють на площі Європи, в Бернардинському саду, в скверах в центрі, на Ратушній площі. Швидкість - 1-2 Мб/сек.

Литва Туризм інтернет зв'язок Литва Вільнюс Wi-Fi
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.