Migranty
Там, де живуть українці

Vilnius City Card - система знижок для туристів у Вільнюсі

  • чт, 06 вер 2018
  • 710 переглядів

Як і в інших культурних центрах Європи, в Вільнюсі діє власна система знижок для туристів - Vilnius City Card. Купувати карту є сенс, якщо потрібно в стислі терміни відвідати пам'ятки в різних районах Вільнюса, не обмежуючись територією Старого міста. Або ж в планах кілька витратних екскурсій.

Дві з трьох видів карт включають безкоштовний проїзд на громадському транспорті - City Card на 1 або 3 дні (20 і 30 EUR відповідно). Можна придбати картку на день без включеного проїзду - 15 EUR. Карти іменні, їх замовляють онлайн або купують в міських центрах туристичної інформації. До картки додається буклет з усіма пропозиціями.

Зараз City Card дозволяє безкоштовно відвідати 20 музеїв, включаючи експозиції Національного музею у замку Гедеміна і в Бастіон. Сюди ж входить пішохідна екскурсія та аудіо-гід, 50% знижка на оглядову по Вільнюсу і Тракаю, 20%-ві знижки на прогулянки на сегвееях, велосипедну екскурсію, сплав на каяках і т.д. Знижки в кіно, театри, оперу - до 20%, на оренду авто в різних конторах - в середньому 10%, в ресторанах / пабах - від 5 до 50%.

Литва Туризм Вільнюс Латвія Vilnius City Card
DISQUS Plugin is temporary unavailable