Migranty
Там, де живуть українці

Vilnius City Card - система знижок для туристів у Вільнюсі

  • чт, 06 вер 2018
  • 855 переглядів

Як і в інших культурних центрах Європи, в Вільнюсі діє власна система знижок для туристів - Vilnius City Card. Купувати карту є сенс, якщо потрібно в стислі терміни відвідати пам'ятки в різних районах Вільнюса, не обмежуючись територією Старого міста. Або ж в планах кілька витратних екскурсій.

Дві з трьох видів карт включають безкоштовний проїзд на громадському транспорті - City Card на 1 або 3 дні (20 і 30 EUR відповідно). Можна придбати картку на день без включеного проїзду - 15 EUR. Карти іменні, їх замовляють онлайн або купують в міських центрах туристичної інформації. До картки додається буклет з усіма пропозиціями.

Зараз City Card дозволяє безкоштовно відвідати 20 музеїв, включаючи експозиції Національного музею у замку Гедеміна і в Бастіон. Сюди ж входить пішохідна екскурсія та аудіо-гід, 50% знижка на оглядову по Вільнюсу і Тракаю, 20%-ві знижки на прогулянки на сегвееях, велосипедну екскурсію, сплав на каяках і т.д. Знижки в кіно, театри, оперу - до 20%, на оренду авто в різних конторах - в середньому 10%, в ресторанах / пабах - від 5 до 50%.

Литва Туризм Вільнюс Латвія Vilnius City Card
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.