Migranty
Там, де живуть українці

Шопінг у Вільнюсі

  • чт, 06 вер 2018
  • 792 перегляди

З Литви везуть Янтар, якісний трикотаж, вироби з дерева та кераміки, місцеві міцні настоянки і бальзами (медовуху «Суктініс», лікери «Паланга», «Дайнава»), пиво (Svyturys, Utenos, Kalnapilis).

У самому центрі Вільнюса є кілька сувенірних базарів з величезним асортиментом прикрас з бурштину, кераміки (особливо популярні фігурки чортів) і дерев'яних виробів із зображенням міста.

Торгово-розважальний центр Akropolis, в якому розташовано тільки близько 200 магазинів одягу, вважається найбільшим ТЦ в країнах Балтії. Є й інші ТЦ: «Європа», «Панорама», VCUP, Gedimino і маса бутиків в Старому місті.

Головна вулиця для покупок в Вільнюсі з магазинами по обидва боки - проспект Гедімінаса (Gedimino). Вулиці Старого міста, крім архітектурних красот, прикрашені і бутиками: Hugo Boss, Prada, United Colors of Benetton, Zara, Mango та ін.

Різдвяний розпродаж примітний тим, що знижки поширюються не тільки на одяг, взуття, аксесуари, косметику і парфумерію, а й на побутову техніку, меблі та навіть на продукти до святкового столу.

Найбільший розпродаж проходить напередодні Різдва - з 19 по 24 грудня, коли знижки досягають 50-70%. 25 грудня практично всі магазини закриті, а після свята знижки вже не такі значні. Правда, приблизно з середини лютого стартує вже новий розпродаж, коли магазини звільняють місце під весняно-літні колекції.

Литва Шопінг шопінг Литва Вільнюс
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.