Migranty
Там, де живуть українці

Шопінг у Вільнюсі

  • чт, 06 вер 2018
  • 607 переглядів

З Литви везуть Янтар, якісний трикотаж, вироби з дерева та кераміки, місцеві міцні настоянки і бальзами (медовуху «Суктініс», лікери «Паланга», «Дайнава»), пиво (Svyturys, Utenos, Kalnapilis).

У самому центрі Вільнюса є кілька сувенірних базарів з величезним асортиментом прикрас з бурштину, кераміки (особливо популярні фігурки чортів) і дерев'яних виробів із зображенням міста.

Торгово-розважальний центр Akropolis, в якому розташовано тільки близько 200 магазинів одягу, вважається найбільшим ТЦ в країнах Балтії. Є й інші ТЦ: «Європа», «Панорама», VCUP, Gedimino і маса бутиків в Старому місті.

Головна вулиця для покупок в Вільнюсі з магазинами по обидва боки - проспект Гедімінаса (Gedimino). Вулиці Старого міста, крім архітектурних красот, прикрашені і бутиками: Hugo Boss, Prada, United Colors of Benetton, Zara, Mango та ін.

Різдвяний розпродаж примітний тим, що знижки поширюються не тільки на одяг, взуття, аксесуари, косметику і парфумерію, а й на побутову техніку, меблі та навіть на продукти до святкового столу.

Найбільший розпродаж проходить напередодні Різдва - з 19 по 24 грудня, коли знижки досягають 50-70%. 25 грудня практично всі магазини закриті, а після свята знижки вже не такі значні. Правда, приблизно з середини лютого стартує вже новий розпродаж, коли магазини звільняють місце під весняно-літні колекції.

Литва Шопінг шопінг Литва Вільнюс
DISQUS Plugin is temporary unavailable