Migranty
Там, де живуть українці

Електрика в орендованій квартирі в Маямі

  • вт, 30 жов 2018
  • 727 переглядів

Хто підключає і платить за електрику при оренді квартири в Майамі

При оренді квартири на кілька місяців, як правило, електрика або включена у вартість оренди, або (що частіше) оплачується орендарем по факту.

Рахунки за електрику приходять господареві квартири на його ім'я, так як не має сенсу міняти ім'я в рахунку електрокомпанії на кілька місяців. Далі, господар уже перевиставляє рахунки орендарям.

Електрика до нерухомості в Майамі підключається в компанії FLP - Florida Power Lights Підключення відбувається через Інтернет. Для іноземців необхідно пройти просту процедуру реєстрації на сайті FPL, і відправити копію паспорта з фотографією і візою в США по факсу.

Крім того, при підключенні, FPL попросить надати депозит в розмірі близько 200-300 $.

Середній щомісячний рахунок за електрику в квартирі в Майамі

Сума рахунку влітку приблизно на 50-80% більше, ніж взимку.

Взимку для 1 bedroom квартири в Майамі рахунок за електрику складе приблизно 40-50 $, для 2 bedroom 70-100 $.

Влітку для 1 bedroom квартири в Майамі рахунок за електрику складе приблизно 50-80 $, для 2 bedroom 80-140 $.

Рахунок за електрику дуже сильно залежить від активності роботи кондиціонера.

Дуже суттєво впливає, якщо в будинку немає централізованого підігріву води газом, і в кожній квартирі стоять окремі нагрівачі.

Відключення електрики в квартирі в Майамі і повернення депозиту від FPL

Відключати електрику в нерухомості в Майамі просто - заходите в ваш особистий кабінет на сайті FLP - Florida Power Lights, вибирає STOP SERVICE, вказуєте дати відключення, і адресу, на яку висилати чек із залишком суми депозиту.

Депозит надсилається чеком поштою через кілька тижнів на вказаний при відключенні адрес.

Електрична напруга мережі в США

Напруга електричної мережі в США становить 110 вольт (в Україні - 220 вольт).

У електроприладів, куплених в Україні, можуть виникати проблеми з потужністю і термінами зарядки акумуляторів. Наприклад, фени працюють не досить потужно і гріють не досить добре. Батарейки в телефонах і ноутбуках заряджаються повільніше, ніж зазвичай.

Якщо електроприлад куплений в США, планується до використання в Україні або іншій країні з мережею 220В - зарядний пристрій або запобіжник можуть просто згоріти.

Перехідники для розеток США

Перехідники можна придбати в найближчих магазинах Волгрінс (Walgreens) або СіВіЕс (CVS), а так само на заправках. Рекомендуємо купувати відразу кілька перехідників - ваші батарейки будуть заряджатися довше звичайного. Вартість перехідника - близько 10 $.

США Нерухомість сша флорида маямі оренда квартири електрика
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.