Migranty
Там, де живуть українці

Security Deposit (Сек'юріті Депозит) - що це і коли платиться

  • вт, 30 жов 2018
  • 482 перегляди

Security Deposit (Сек'юріті Депозит) - це завдаток, який визначається на розсуд господаря квартири (Landlord). Це сума грошей, яка покриває ризики господаря від поломки орендарем меблів й інші непередбачені витрати.

Розмір депозитів Security Deposit, як правило, становить 1 місяць оренди і стягується при першому платежі, в момент укладення Договору оренди. Іноді можна домовитися на менший розмір депозиту, наприклад на 500 або 1000 доларів. Однак, нерідкі випадки, коли необхідно буде покласти другий депозит в Асоціацію будинку.

Як це повинно бути: відносини орендаря і орендодавця регулюються законом Штату Флорида Florida Statutes 83.49. 

У будь-якому випадку, вам повинні надати інформацію про те, де ваш депозит зберігається.

Але в рельності, як тільки ви починаєте говорити про те, що ваш депозит повинен зберігатися по закону, з вами відмовляються мати справу. Просто людина перестає відповідати на дзвінки або квартира виявляється здана. 

Що ж тоді робити? Вчиняти наступним чином:

Укладати договір, переводити депозит, заселятися, а на наступний день після заселення питати "де там моє повідомлення про отримання депозиту, і на якому рахунку він лежить, як сказано в законі"... Виселити вас вже не можуть, і орендодавець змушений буде надати вам необхідну інформацію.

Якщо господар не пред'явив вам повідомлення про те, де зберігається депозит, напротязі 30 днів, то він не має права стягувати збитки за квартиру з депозиту...

США Нерухомість сша флорида маямі оренда квартири депозит
DISQUS Plugin is temporary unavailable