Migranty
Там, де живуть українці

Security Deposit (Сек'юріті Депозит) - що це і коли платиться

  • вт, 30 жов 2018
  • 852 перегляди

Security Deposit (Сек'юріті Депозит) - це завдаток, який визначається на розсуд господаря квартири (Landlord). Це сума грошей, яка покриває ризики господаря від поломки орендарем меблів й інші непередбачені витрати.

Розмір депозитів Security Deposit, як правило, становить 1 місяць оренди і стягується при першому платежі, в момент укладення Договору оренди. Іноді можна домовитися на менший розмір депозиту, наприклад на 500 або 1000 доларів. Однак, нерідкі випадки, коли необхідно буде покласти другий депозит в Асоціацію будинку.

Як це повинно бути: відносини орендаря і орендодавця регулюються законом Штату Флорида Florida Statutes 83.49. 

У будь-якому випадку, вам повинні надати інформацію про те, де ваш депозит зберігається.

Але в рельності, як тільки ви починаєте говорити про те, що ваш депозит повинен зберігатися по закону, з вами відмовляються мати справу. Просто людина перестає відповідати на дзвінки або квартира виявляється здана. 

Що ж тоді робити? Вчиняти наступним чином:

Укладати договір, переводити депозит, заселятися, а на наступний день після заселення питати "де там моє повідомлення про отримання депозиту, і на якому рахунку він лежить, як сказано в законі"... Виселити вас вже не можуть, і орендодавець змушений буде надати вам необхідну інформацію.

Якщо господар не пред'явив вам повідомлення про те, де зберігається депозит, напротязі 30 днів, то він не має права стягувати збитки за квартиру з депозиту...

США Нерухомість сша флорида маямі оренда квартири депозит
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.