Migranty
Там, де живуть українці

Пологи в США: цікаві факти і коментарі

  • ср, 31 жов 2018
  • 887 переглядів

Ті, кому доводилося народжувати в США, люблять ділитися враженнями. Американська громадська організація Childbirth Connection провела повноцінне дослідження, опитування 1600 жінок і зібравши безліч цікавих фактів про пологи в Сполучених Штатах.

За словами більшості недавніх породіль, їм були проведені такі процедури:

Електронний моніторинг стану плода (93% опитаних);

Епідуральна анестезія (63%);

Прокол міхура з навколоплідними водами (55%);

Стимулювання схваток за допомогою окситоцину (53%);

Накладання швів після розривів і розрізів (52%).

Що стосується епідуральної анестезії, за неї висловилися 80% американок, які вважають, що вона істотно полегшує процес пологів.

Перевага - природних пологів

Тільки 6% респонденток, які народили дитину на світло вагінальним шляхом, вважають, що під час наступних пологів виберуть кесарів розтин. Решта виступають тільки за природний процес за винятком критичних ситуацій, коли без операції не обійтися.

При цьому більшість пацієнток народжують за допомогою лікаря або акушерки, яким вони довіряють. Найчастіше вони обирають фахівців за рекомендаціями друзів і знайомих. У США високо цінується також допомога Доул як професійних помічниць при пологах.

Коли майбутні мами поступають в госпіталь, ними до початку родового процесу займаються тільки акушерка і медсестра. Лікар запрошується в палату при максимальному розкритті шийки матки, і він приймає пологи. У палаті при цьому знаходиться одна медсестра, що відповідає за маму, і друга медсестра, яка займається новонародженим. Доула при цьому дуже допомагає жінкам розібратися з усіма питаннями і полегшити процес очікування потуг.

З кожним роком США все більше молодих мам відмовляються від кесаревого розтину і це підтверджується офіційною статистикою.

Високі оцінки - персоналу та якості сервісу

Більше 90% жінок, які нещодавно стали мамами, зізналися, що вони повністю задоволені турботою персоналу в клініках. Вони повідомили про доброзичливе ставлення, увагу і терплячі відповіді співробітників на всі питання. Переважна більшість жінок вважають, що вони були максимально вільними у прийнятті рішень під час родового процесу.

Партнерські пологи - норма

Більшість американських пар, які очікують малюка, ходять на курси підготовки до пологів разом. У 90% випадків чоловіки вважають за краще бути поруч з супутницями життя, щоб надавати їм підтримку і бути поруч, коли дитя з'являється на світ. Якщо це неможливо, жінки беруть в госпіталь маму, сестру, подругу або Доулу.

Педіатр вибирається заздалегідь

Майже всі батьки дуже ретельно вибирають педіатра ще до народження малюка. Він покликаний стати найважливішим сімейним радником від появи дитини на світ до того моменту, коли він виросте і почне користуватися послугами дорослих докторів. Якщо педіатра не виберуть батьки, клініка сама призначить фахівця, який буде стежити за станом дитини до його виписки. Без фінального огляду мама з малюком просто не зможуть відправитися додому.

Перші пологи - самі тривожні

На відміну від жінок, які вже мають діток, жінки, які готуються стати мамами вперше, частіше відвідують усілякі підготовчі курси, задають питання і повідомляють лікарям про будь-які захворювання або просто зміни в організмі. У той же час, вони частіше зважуються на медичні втручання, наприклад, просять зробити їм кесарів розтин.

США Медицина сша пологи роди в США
Споконвіку було Слово, а Слово в Бога було, і Слово було Бог (Івана 1:1)
Небагато у житті речей, які засмучують більше, ніж усвідомлення необхідності змін, коли намагаєшся змінитись, проте нічого не виходить. Але цілком можливо знайти Того, Хто дасть тобі Силу змінитися. Ти почнеш жити життям, яким ти хочеш і якого раніше не знав.