Migranty
Там, де живуть українці

Як отримати візу для пологів в США?

  • ср, 31 жов 2018
  • 94 перегляди

Радісне очікування появи дитини (вагітність) напередодні пологів часто змінюється на паніку і невпевненість породіллі. Майбутня мама не тільки не впевнена в якості послуг, що надаються, а й переживає за можливі ускладнення, кваліфіковану, своєчасну допомогу бригади медиків-акушерів. Відкрита віза для пологів в США вирішує всі вищевказані проблеми. Необхідно тільки звернутися до професійних агентств, які збільшать шанси відкриття візи з такою метою.

Навіщо народжувати в США?

Народжувати за кордоном - новий напрям для вагітних жінок, які крім якості медичних послуг хочуть отримати певні вигоди для своєї дитини. Народжена дитина має право отримати громадянство, що дає масу переваг і перспектив як батькам, так і самому малюкові. Поряд з тим, пологи в США приваблюють не тільки знаменитостей, але й забезпечених громадян нашої країни.

Віза для породіль в США: як оформити пакет документів?

Відкрита віза для пологів в США (B1 / B2) надає можливість перебувати на території даної країни до 10 років. Можна самостійно оформити і підготувати весь пакет документів, але тоді виникає ризик отримати відмову від консула країни на підставі недостовірної інформації. Також консул може аргументувати відмову відсутністю наданої інформації про те, хто буде спонсорувати пологи. 

Сьогодні віза на пологи в США - популярний спосіб «узаконити» перебування на території іншої країни дитини і сім'ї малюка. Саме тому, до видачі візи так званих «медичних» туристів консульство США останнім часом підходить вкрай обережно. До переліку необхідних документів відносяться:

- підтвердження про надходження оплати з клініки, де будуть відбуватися пологи (головний пункт, що впливає на відкриття візи);

- підтверджені документи на оплату за весь період проживання. При цьому важливо пам'ятати, що готелі не видають броню більш ніж на 35 днів;

- бланк з місця роботи платника послуг. Американці цікавляться не кількістю зароблених грошей, а їх офіційним джерелом (враховується стаж, тривалість роботи на одному місці, загальний дохід, не враховуючи податкові відрахування);

- правильно заповнена анкета, формату DS-160 (є моменти, які важливо враховувати);

- відкритий рахунок з потрібною сумою грошей.

При отриманні візи на пологи в США, є маса особливостей, які передбачити фактично неможливо. Для того щоб знати, як отримати візу для пологів в США, переліку необхідних документів буде мало. Є моменти, які відомі виключно професійним агентствам. 

Платні пологи в США іноземним громадянам - це легальна, але трудомістка процедура, що вимагає певного рівня знань, досвіду, коштів. Наприклад, є маса прикладів, які показують, що консульство США відмовляє тільки через відсутність документа, що посвідчує джерело доходу. Є різні ситуації, які в реальному житті не заважають, але можуть стати ризикованим фактором, що сприяє отримання штампа «DENIED».

Повторне відкриття візи в США після народження дитини

Після того, як щаслива поява на світ американського громадянина відбулася, батьки знову повертаються в свою країну і після певного часу виникає потреба у відкритті повторної візи. Щоб отримання візи США після пологів в штатах стало можливим, необхідно запевнити представника консульства в тому, що медичні послуги в пологовому іноземному відділенні були проплачені, а ви не скористалися послугою «medicaid» (безкоштовна медицина для громадян).

США Еміграція сша віза пологи роди в США
comments powered by Disqus